"E MOJ SINE, TA MUZIKA TE ODVEDE U SMRT": Goran objavio snimak pa poginuo, imao težak život, a volio pjesmu

Samo nekoliko trenutaka ranije podijelio kako uživa u kafani, nesluteći šta ga čeka.

  • Hronika

  • 19. Jul. 2025  

  • 0

Goran Aleksić (44), vozač „škode oktavije“ iz lozničkog sela Donji Dobrić u Srbiji, nekoliko trenutaka prije stravične nesreće podijelio je na svom Facebook profilu snimak iz kafane gdje je uživao s prijateljima i kumom!

Aleksić (44) je, podsjetimo, poginuo jutros na putu Loznica – Šabac, kod Lipničkog Šora, kada je izgubio kontrolu nad vozilom, sletio u kanal, potom udario u betonski propust i na mjestu ostao mrtav, piše Telegraf.

Njegovi najbliži su u šoku nakon vijesti o tragediji, a od tada mu se svi redom opraštaju putem društvenih mreža, gdje je samo nekoliko trenutaka ranije podijelio kako uživa u kafani, nesluteći šta ga čeka.

alt

Goran Aleksić (Foto: Društvene mreže)

„Iznenada nas je napustio naš brat Žućo, momak koji je imao izuzetno tešku mladost koju je proveo u Domu za nezbrinutu djecu, nakon čega se sam otisnuo u život, zasnovao porodicu i teško radio da je prehrani“, piše u jednoj objavi na društvenim mrežama gdje su se ljudi uglavnom opraštali od prijatelja.

Prema riječima njemu bliskih ljudi, Goran, zvani Žuća, volio je društvo, veselje i pjesmu, a kako kažu – „s jednog takvog veselja otišao je pravo u smrt“.

Inače, Goran je nekoliko trenutaka prije nesreće na svom Facebook profilu podijelio snimak iz kafane gdje je uživao s prijateljima i kumom, uz muziku, piće i hranu, nesluteći da će, nakon što sjedne za volan, doživjeti tešku saobraćajnu nesreću.

„Druže moj, počivaj u miru i neka te anđeli čuvaju… Otišao si prerano od nas…“ – samo su neke od poruka upućenih poginulom čovjeku.

„Eh, sine moj, laka ti crna zemlja. Ta te muzika odvede u smrt i tvoju porodicu zavi u crno“ – prema objavi, riječi su Goranovog oca.

Podsjetimo, do nesreće je došlo oko dva sata iza ponoći na putu Loznica – Šabac, kod Lipničkog Šora. Automobil kojim je Goran upravljao završio je potpuno smrskan u kanalu, a ljekari Hitne pomoći mogli su samo konstatirati njegovu smrt. Od tada cijela Loznica i okolina zavijene su u crno.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...