Politika
DODIK NAJAVIO NOVU KANDIDATURU: Uputio i poziv Hrvatima
Prije 12 min0
Kako je saopćeno, Netanyahu pati od upale crijeva i dehidracije, te mu se trenutno pruža medicinska pomoć
Svijet
20. Jul. 2025
1
Izraelski premijer Benjamin Netanyahu trenutno se oporavlja nakon što mu je tokom noći naglo pozlilo, a utvrđeno je da su simptomi posljedica trovanja pokvarenom hranom.
Zbog zdravstvenog stanja, Netanyahu je propustio jutrošnji redovni sastanak kabineta.
Njegov ured je objavio da će premijer naredna tri dana raditi od kuće, dok se oporavlja.
Kako je saopćeno, Netanyahu pati od upale crijeva i dehidracije, te mu se trenutno pruža medicinska pomoć, uključujući infuziju.
Pregled je obavljen u njegovom domu, a stanje je procijenio dr. Alon Hershko, šef interne medicine iz Univerzitetske bolnice Hadassah – Ein Kerem.
On je potvrdio da je uzrok problema pokvarena hrana.
Netanyahu, koji ima 75 godina, i ranije se suočavao sa zdravstvenim izazovima.
U prošloj godini mu je ugrađen pacemaker, dok mu je u decembru uklonjena prostata nakon dijagnoze infekcije urinarnog trakta.
Politika
DODIK NAJAVIO NOVU KANDIDATURU: Uputio i poziv Hrvatima
Prije 12 min0
Vijesti
ZVIZDIĆ S AMBASADOROM INDONEZIJE: Postoji potencijal za intenziviranje bilateralne saradnje
Prije 12 min0
Hronika
TUŽNA VIJEST IZ NJEMAČKE: Mladić iz BiH iznenada preminuo na gradilištu
Prije 17 min0
Regija
PRVE REAKCIJE IZ SANDŽAKA: Dok Ljajić i Zukorlić šute - očekuje se prvo "NE" VUČIĆU
Prije 21 min0
Svijet
ISPOVIJEST IZRAELSKOG VOJNIKA ŠOKIRALA JAVNOST: "Spaljivali smo i zakopavali pakete pomoći"
27. Jul. 20250
Svijet
ŠOKANTNE SCENE S BLISKOG ISTOKA: Užas u Gazi, stotine rabina potpisale pismo Izraelu...
28. Jul. 20250
Svijet
POTCIJENILI SU IRAN: Nakon 12-dnevnog rata, američka vojska ima OGROMAN PROBLEM!
27. Jul. 20250
Svijet
IZNENADNA ODLUKA: Trumpova administracija predsjedniku savezničke države zabranila slijetanje u New York...
29. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.