Politika
"VLAST KOJA RADI DOBRO NE KRADE IZBORE": Vukomanović poziva građane da izađu na birališta
06. Feb. 20260
"Da je ovo pravna država, neko bi odavno gledao kroz rešetke", kaže ona.
Politika
22. Jul. 2025
0
"Ako se pravosuđe već pravi mrtvo u slučaju „Viaduct“, možda se neko sa Netfliksa zainteresuje, jer materijala ima za vrhunski krimi mafijaški triler, sa potencijalno odličnim zaokretom", navela je poslanica PDP-a u NS Republike Srpske, Tanja Vukomanović i upitala:
"Kako neka država može legalno da isplati 120 miliona KM firmi sa računom na Kanalskim ostrvima, popularnoj destinaciji za osnivanje of šor kompanija, dok običan građanin mora da objašnjava porijeklo svake malo veće uplate iz inostranstva? Ko je provjerio primaoca? Preko kojih banaka? Pod kojim ugovorom i može li bilo ko danas ko nameće isplate da garantuje da je transakcija uopšte moguća?"
Pravna država bi slala u zatvor, a ne novac na Kanalska ostrva, ističe Vukomanović.
"Da je ovo pravna država, neko bi odavno gledao kroz rešetke, ali pošto nije mi čekamo još jednu „epizodu“. Samo što je svaka sve skuplja. Kako dani prolaze, sve više se nameće pitanje: da li je „Viaduct“ bila institucionalna greška ili institucionalna pljačka?", dodala je Vukomanović.
Politika
"VLAST KOJA RADI DOBRO NE KRADE IZBORE": Vukomanović poziva građane da izađu na birališta
06. Feb. 20260
Politika
"UKLJUČUJUĆI I PRVU PORODICU": Fiktivne firme izvlače milione iz budžeta Republike Srpske
18. Dec. 20250
Politika
TANJA VUKOMANOVIĆ O VOŽDU IZ LAKTAŠA: "On je čovjek koji nije ništa, a obavlja sve funkcije" (VIDEO)
11. Nov. 20250
Politika
TANJA VUKOMANOVIĆ PORUČILA: "Tražimo nestranačkog kandidata na prijevremenim izborima za predsjednika RS"
08. Avg. 20250
Rat u zalivu
TRUMP U ŠOKU: Iran glatko odbio američku ponudu za primirje
Prije 21 min0
Svijet
AMERIČKI NADBISKUP KRITIKOVAO TRUMPA: "Rat SAD protiv Irana nije pravedan"
Prije 40 min0
Rat u zalivu
POTPUNI DEBAKL AMERIČKE AVIJACIJE: Crni dan za Pentagon – nakon F-15 lovca i helikoptera srušen moćni "ubica tenkova" A-10
Prije 42 min0
Hronika
BIHAMK OBJAVIO FRAPANTNE PODATKE: Prošle godine u prosjeku više od 100 nesreća dnevno – BiH na ivici saobraćajnog kolapsa
Prije 58 min0
Politika
O REPREZENTACIJI BiH NI SLOVA: Željka Cvijanović poslala čestitku...
01. Apr. 20262
Politika
DRAGOMIR ANDAN UZBURKAO JAVNOST: "Mi imamo teškog političkog neprijatelja u Sarajevu koji stalno..."
Prije 13h0
Politika
KEMAL ADEMOVIĆ, PO PRVI PUT: "Razloga za napuštanje NiP-a je BILO MNOGO. Spreman sam na još jači...!"
Prije 7h0
Politika
NAKON DUGO VREMENA: Oglasio se predsjednik RS-a Siniša Karan, a bolje da nije...
02. Apr. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.