INTERVENCIJA NA KVARNERU: Pogledajte spektakularno slijetanje helikopterom na usku plažu na kojoj je spašen mladi turista

U impresivnom manevru pilot helikoptera sletio je na usku plažu okruženu stijenama.

  • Regija

  • 24. Jul. 2025  24. Jul. 2025

  • 0

Petorica njemačkih turista jučer su u kasnim poslijepodnevnim satima odlučili skočiti sa 17 metara visoke litice poznate kao Lozarov stup na plaži Klančac u Brseču na Kvarneru. Jedan od njih pritom se ozlijedio, zbog čega je na zahtjevnom terenu intervenirala helikopterska hitna pomoć.

U impresivnom manevru pilot helikoptera sletio je na usku plažu okruženu stijenama i omogućio brzu evakuaciju unesrećenog. Prema dostupnim informacijama, ozlijeđeni turist mlađe dobi je izvan životne opasnosti, prenosi Index.hr.    

U ovom slučaju policija nije izravno postupala. Naime, kontaktirala ih je Hitna pomoć s informacijom da je ozlijeđen njemački turist, pa je njemački policajac koji je trenutačno stacioniran na Lošinju telefonski stupio u kontakt s njim kako bi provjerio treba li mu pomoć i je li sve u redu.

Taj njemački policajac, kako je potvrđeno, boravi na Lošinju i dostupan je njemačkim turistima u slučaju potrebe. Ozlijeđeni turista  nije u životnoj opasnosti.  

Noč se je začela!

Objavljuje Tomaž MrlakSrijeda, 23. srpnja 2025.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...