Šareni svijet
GORI NEBO, GORI ZEMLJA: Juli je bio treći najtopliji u povijesti mjerenja, rekord u Turskoj...
Prije 16 min0
Beograd je uvijek tema.
Regija
29. Jul. 2025 29. Jul. 2025
0
Ministar odbrane Ivan Anušić poručio je kako je ponosan što nadgleda mimohod hrvatske vojske koja je pobijedila u ratu, jer je sam bio sudionik svih događanja od početka rata prije 34 godine, pa sve do Oluje koja je bila prije 30 godina.
Najavio je da će hrvatski Leopardi doći 2028. godine, dok će na mimohodu biti pokazani posuđeni Leopardi i starije inačice.
Na pitanje o Beogradu koji je pozvao svoje građane da ne idu u Hrvatsku ovih dana, Anušić je ustvrdio da se radi o "neiscrpnom politikantstvu susjeda".
"Nitko, nigdje, nikako i nikoga iz Srbije ne ugrožava u Hrvatskoj. I danas je nemali broj građana Srbije na našoj obali i dobrodošli su kao turisti, oni koji poštuju Hrvatsku, hrvatski narod i našu samostalnost, apsolutno se nitko ne treba bojati", naglasio je.
Što se tiče troškova samog mimohoda, kazao je da će oni biti između dva i tri miliona eura te će se to tačno znati kad sve bude gotovo.
Šareni svijet
GORI NEBO, GORI ZEMLJA: Juli je bio treći najtopliji u povijesti mjerenja, rekord u Turskoj...
Prije 16 min0
Hronika
TRAGEDIJA S DRUGE STRANE BH. GRANICE: Požar progutao porodičnu kuću, ima mrtvih....
Prije 23 min0
Gastro
KEFIR JE TAJNI SASTOJAK: Danas pravimo pitu na malo drugačiji način...
Prije 31 min0
Zdravlje
STRUČNJACI UPOZORAVAJU: Srce je u opasnosti ukoliko svakodnevno radite ovu radnju...
Prije 41 min0
Regija
ŠTA SE DOGAĐA U SRBIJI: Premijerka Italije stigla u Beograd, pa nakon večere napustila zemlju...
06. Avg. 20251
Regija
UŽAS U PROGRAMU UŽIVO: Vučićev kum doživio moždani udar
05. Avg. 20250
Regija
PRVA REAKCIJA IZ SRBIJE ZBOG DODIKA SU PRIJETNJE: "Nećemo sjediti skrštenih ruku!"
Prije 17h3
Regija
IVO SANADER IZAŠAO IZ ZATVORA: Pogledajte kako danas izgleda nekada jedan od najmoćnijih političara u regiji (FOTO)
04. Avg. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.