Vijesti
PRETRESI NA VIŠE LOKACIJA: Uhapšen Nail Jusić, SDA-ov predsjedavajući Gradskog vijeća Živinice
07. Maj 20260
Nakon završenog uviđaja saobraćaj je na ovoj dionici magistralnog puta normaliziran.
Hronika
05. Avg. 2025 05. Avg. 2025
0
U Živinicama je jutros poginula 19-godišnja pješakinja nakon što ju je udarilo auto kojim je upravljao 26-godišnji V.H. iz Kladnja.
Uprava policije MUP-a TK saopćila je da se saobraćajna nesreća dogodila jutros nešto prije 4 sata na magistralnom putu M18 u Živinicama, u blizini "Omege" kada je V.H. upravljajući putničkim motornim vozilom "Passat", usmrtio 19-godišnjakinju.
"Uviđaj su na mjestu događaja, pod nadzorom i uz prisustvo tužioca Kanonalnog tužilaštva Tuzlanskog kantona, izvršili policijski službenici Odjeljenja kriminalističke policije Policijske uprave Živinice. Izvršenim alkotestiranjem vozača utvrđeno je prisustvo alkohola u organizmu od 0,94 promila. Vozaču je oduzeta sloboda i isti je priveden u službene prostorije PU Živinice. U toku je rad na dokumentovanju navedene saobraćajne nesreće, pod nadzorom kantonalnog tužioca", poručuju iz Uprave policije MUP-a TK.
Nakon završenog uviđaja saobraćaj je na ovoj dionici magistralnog puta normaliziran.
Show
KO JE PIPNE, OPEČE SE: Zbog zanosne crnke muškarci lude, djever joj najskuplji igrač u istoriji Engleske (FOTO)
Prije 21 min0
Mini market
NJEMAČKI LIST TOTALNO RAZOTKRIO PREDSJEDNIKA SRBIJE: "Vučić je kao dobrovoljac služio zločinačkoj politici na brdima oko Sarajeva! Ukupno OSAM MJESECI je učestvovao u...!"
Prije 27 min0
Svijet
NAMJERNO NAPADAJU CIVILNU ŽELJEZNIČKU INFRASTRUKTURU: Rusi izveli dvostruki napad na voz u Ukrajini (FOTO)
Prije 31 min0
Evropa
POČINJE ŠPIJUNSKI TRILER: Mađarska pred suđenjem vijeka? "Sumnja se na veleizdaju!"
Prije 36 min0
Hronika
KRVAVI PIR KOD SARAJEVA: Muškarac (43) hladnokrvno likvidirao majku i brata
16. Jul. 20261
Hronika
CURE PRVI DETALJI SVIREPOG UBISTVA KOD SARAJEVA: Muškarac lopatom ubio majku i brata jer...
16. Jul. 20260
Hronika
ŠTA SE DEŠAVA U TUZLI?: Policajka MUP-a TK prijavila advokata Mirnesa Ajanovića za prijetnje i ucjenu
17. Jul. 20260
Hronika
SKANDAL TRESE MUP: Trojica policajaca navodno imala odnose s istom ženom u službenom vozilu
15. Jul. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.