Hronika
UPRKOS NAPORIMA LJEKARA: Preminuo radnik koji je pao sa zgrade u Banjoj Luci
25. Jul. 20250
-Pacijent J.B. je nakon hirurškog zahvata na aparatima za mehaničku ventilaciju i sve dalje prognoze zdravstvenog stanja su neizvjesne. Pacijent A.B. je u operacionoj sali i hirurški se zbrinjava – navode iz UKC RS za Srpskainfo.
Hronika
Prije 2h
0
Pacijenti A.B., J.B. i S.B. koji su povrijeđeni u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Čelinca su hospitalizovani u Klinici za anesteziju i intenzivno liječenje, potvrđeno je za Srpskainfo iz UKC RS.
Kako navode, pacijent S.B, nakon hirurškog zahvata je budan, svjestan i stabilnih vitalnih parametara.
-Pacijent J.B. je nakon hirurškog zahvata na aparatima za mehaničku ventilaciju i sve dalje prognoze zdravstvenog stanja su neizvjesne. Pacijent A.B. je u operacionoj sali i hirurški se zbrinjava – navode iz UKC RS za Srpskainfo.
Osim toga, dodaju i da se pacijent D.Š. još uvijek hirurški zbrinjava.
Podsjećamo, iz UKC RS ranije je za Srnu rečeno da je djevojčica A.B. (7) životno ugrožena.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć oko 21.45 dogodila u mjestu Grabovica na regionalnom putu Čelinac-Ukrina povrijeđeno je pet osoba.
-U saobraćajnoj nezgodi učestvovalo je vozilo “pežo”, kojim je upravljao D.Š, iz Banjaluke i automobil “folksvagen”, koji je vozio S.B. iz Čelinca – saopšteno je ranije iz PU Banjaluka.
Kako je Srpskainfo pisala, u automobilu “folksvagen” nalazila se tročlana porodica.
Hronika
UPRKOS NAPORIMA LJEKARA: Preminuo radnik koji je pao sa zgrade u Banjoj Luci
25. Jul. 20250
Hronika
BRAT RANIO SESTRU NA PRIPREMAMA ZA SVADBU: Život joj spasili na UKC-u RS
14. Jun. 20250
Hronika
NAKON TEŠKE SAOBRAĆAJNE NESREĆE: Poznato kakvo je stanje dvoje povrijeđene djece
19. Apr. 20250
Društvo
ODLUKA JE PALA: Zabranjene posjete u UKC-u Banja Luka, povećan broj slučajeva..
28. Jan. 20250
Svijet
POTRESNO SVJEDOČENJE AMERIČKOG DOKTORA: "Razina gladi u Gazi je katastrofalna, djeca postaju zombiji"
Prije 19 min0
Regija
"MI ČETNICI NIKAD NISMO RUŠILI": Spomenik Pavlu Đurišiću mještani izmjestili u crkvu
Prije 30 min0
Politika
OTVORENO PISMO MUSTAFE CERIĆA: "Vučiću, vadi nos iz Bosne. Nama treba mir, a tebi - advokat!
Prije 41 min0
Svijet
NIŠTA VIŠE NEĆE BITI ISTO: Trump dao odobrenje američkoj vojsci da se obračuna sa...
Prije 44 min0
Hronika
SAHRANJENA ZLOGLASNA MOSTARKA: Zlata Brbor ukopana pod policijskom pratnjom
07. Avg. 20250
Hronika
STIŽU STRAVIČNE VIJESTI: U padu helikoptera poginuli ministri i članovi posade (FOTO)
06. Avg. 20250
Hronika
ŠOKANTAN SLUČAJ: Poznati hrvatski pjevač optužen za zlostavljanje supruge i djeteta
05. Avg. 20250
Hronika
KRVOPROLIĆE NA SJEVERU BiH: Dvostruko ubistvo u Bosanskom Šamcu, naoružani muškarac došao u privatnu kuću u kojoj je...
Prije 22h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.