MILAN DUNOVIĆ UPUTIO KRITIKU CIK-u ZBOG DODIKA: "Zar ste mislili da će sjediti na adresi i čekati..."

CIK-u do sada nije dostavljena potvrda o prijemu odluke od strane Dodika, što je zakonski uslov za pokretanje narednih prodecura. 

  • Politika

  • 11. Avg. 2025  

  • 0

Advokati Milorada Dodika još uvijek nisu uputili žalbu Apelacionom odjeljenju Suda BiH vezanu za odluku CIK-a kojom mu se oduzima mandat predsjednika RS.

On ima rok od dva dana da uputi žalbu, a Sud ima tri dna da donese konačnu odluku. 

No, Dodik sad izbjegava da primi poštu. Kako je objašnjeno, CIK-u do sada nije dostavljena potvrda o prijemu odluke od strane Dodika, što je zakonski uslov za pokretanje narednih prodecura. 

Zbog toga je DF-ovac Milan Dunović uputio je kritiku CIK-u i pozvao ih da nađu način da mu je dostave.

 

"Mala lekcija iz poštanske tehnologije za CIK: Primalac pošiljke može istu odbiti da primi, a može biti i nedostupan na adresi.

Zar ste mislili da će Dodik čekati na adresi i potpisati prijem vaše pošiljke!?

On je završio svoju političku priču, pa nađite način da ga obavijestite", naveo je Dunović.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...