Vijesti
VREMENSKI ZAOKRET PRED VRATIMA: Meteorolozi objavili srednjoročnu prognozu do polovine augusta
30. Jul. 20260
Prema aktuelnim sinoptičim modelima u zadnjoj sedmici augusta neće biti posve stabilno.
Vijesti
18. Avg. 2025
0
Iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda danas je objavljena je srednjoročna prognoza, za period od naredne dvije sedmice, do 31. augusta.
U utorak i srijedu stabilnije i toplije, pa i preovladavajuće sunčano. Jedino je u planinskim područjima Bosne i Hercegovine moguć kratki pljusak u drugom dijelu dana. Od četvrtka izgledno je više oblaka koji će u poslijepodnevnim satima uz pojačan vjetar usloviti kišu, pljuskove i grmljavinu. Nestabilno vrijeme sa padavinama očekuje se i u petak te u prvom dijelu subote.
Minimalne temperature zraka varirat će uglavnom između 12°C i 18°C u Bosni do 21°C u Hercegovini. Najviše dnevne temperature između 27°C i 33°C.
Prema aktuelnim sinoptičim modelima u zadnjoj sedmici augusta neće biti posve stabilno. Sredinom sedmica moguće su nestabilnosti u obliku slabe kiše ili kraćeg pljuska, kako u Bosni tako i na jugu zemlje. Temperature zraka nebi trebale biti pretjerano visoke.
Jutarnje temperature variraće između 14°C i 20°C u Bosni do 22°C na jugu Hercegovine. Maksimalne temperature između 28°C i 33°C u Bosni do 35°C u Hercegovini.
Vijesti
VREMENSKI ZAOKRET PRED VRATIMA: Meteorolozi objavili srednjoročnu prognozu do polovine augusta
30. Jul. 20260
Vijesti
EKSTREMNE VRUĆINE U BiH: Još danas na snazi narandžasto upozorenje, temperature do...
30. Jun. 20260
Vijesti
POZNATA PROGNOZA DO 6. JULA: Stižu vrućine do 37 stepeni, poznato i kada se vraća kiša
22. Jun. 20260
Vijesti
VEĆ OD SUTRA IZGLEDNO JE...: Objavljena srednjoročna vremenska prognoza za BiH do 3. jula
18. Jun. 20260
Politika
MEĐUSOBNI OBRAČUNI OPOZICIJE U RS-u NE PRESTAJU: Velizar Antić za "SB" otkriva gdje to vodi i kome to odgovara
Prije 13 min0
Regija
ISTRAGA U SJEVERNOJ MAKEDONIJI POKAZALA: Radovi u kobnoj diskoteci Puls izvedeni nelegalno
Prije 15 min0
Regija
HRVATSKA POLICIJA OBJAVILA DETALJE: Otkriven uzrok požara na Dugom otoku
Prije 18 min0
Regija
NA DRAVI KOD OSIJEKA: Hrvatska vojska spašava šest tona težak rimski brod
Prije 20 min0
Vijesti
ŽURNO, U MOSTARU: Dragan Čović sazvao dvije sjednice vrha HDZ-a BiH, razlog je...
Prije 10h1
Vijesti
UZBUNA U ČOVIĆEVIM REDOVIMA: „Ova zemlja može postojati isključivo kao država...“
Prije 10h2
Vijesti
MEDIJ DRAGANA ČOVIĆA NAJAVLJUJE NOVU POLITIČKU KRIZU: Treba blokirati i cijeli Parlament BiH!
16. Avg. 20261
Vijesti
OHR PREKINUO ŠUTNJU: Snažna poruka iz Ureda visokog predstavnika o udarima na Memorijalni centar u Srebrenici
14. Avg. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.