POZNATI BH. GLUMAC SA PRIPADNICIMA MUP-a KS: "Oni nas čuvaju dok neka druga policija premlaćuje svoje građane..."

"Studenti, izdržite. Sarajevo i sva čestita bh. raja je uz vas", napisao je Hadžihafizbegović

  • Mini market

  • 20. Avg. 2025  

  • 0

Bosanskohercegovački glumac Emir Hadžihafizbegović objavio je sinoć fotografiju sa Sarajevo Film Festivala. Na fotografiji nisu glumci, režiseri niti ljudi s crvenog tepiha, već oni koji svakodnevno čuvaju sve građane, ali i goste iz 50 zemalja svijeta - policajci MUP-a KS.

AD

"Mladi, lijepi, pametni i spremni uza 'ne daj Bože'. Naša sarajevska, naša bh. policija, njen elitni dio. Slika nastala 50 metara od red carpeta SFF-a. Ova snaga i ljepota čuva svoje građane, rukuje se s njima i za jedno sa svojim Sarajlijama i gostima iz blizu 50 država diljem zemaljske kugle, uživa u 'bajci' zvanoj SFF. U isto vrijeme, neka druga policija svaki dan prebija i hapsi svoje nevine građane. Premlaćuju najbolji dio svoje države - studente, proforesore, male obične ljude.

Sutra u Sarajevo dolazi Willem Dafoe, Sorentina smo ispratili. Živio SFF. Studenti, izdržite. Sarajevo i sva čestita bh. raja je uz vas", napisao je Hadžihafizbegović na Facebooku.

Protesti širom Srbije ne jenjavaju, a iz dana u dan svjedočimo i brutalnom policijskom nasilju nad demonstrantima.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...