OPLJAČKANA DŽAMIJA U BH. GRADU: Uhapšen stari policijski znanac

U jednoj noći izveo tri teške krađe

  • Hronika

  • Prije 7h  

  • 0

Eldin Horić (40) iz Teslića uhapšen je juče na području ove lokalne zajednice jer se sumnjiči da je opljačkao džamiju, saznaju "Nezavisne novine".

Horić je stari policijski znanac, a nedavno je hapšen jer se sumnjičio da je u jednoj noći izveo tri teške krađe u teslićkim radnjama.

Iz Policijske uprave Doboj su saopštili da je brzom reakcijom rasvijetljeno krivično djelo teška krađa.

"Policijski službenici Policijske stanice Teslić su juče identifikovali lice E.H. sa područja grada Teslića, zbog postojanja osnova

sumnje da je izvršilo krivično djelo teška krađa. Za navedeno lice postoji osnov sumnje da je istog dana u poslijepodnevnim časovima izvršilo provalu u vjerski objekat na području grada Teslića, prilikom čega je otuđilo određenu količinu novca. Nakon dokumentovanja predmeta protiv navedenog lica Okružnom javnom tužilaštvu Doboj biće dostavljen izvještaj o izvršenom krivičnom djelu", naveli su iz policije.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...