Regija
UŽAS U SLAVONIJI: U septičkoj jami pronađeni ostaci nestale žene?
03. Sep. 20250
O tragediji je obaviješteno nadležno tužilaštvo koje je naredilo da se obavi obdukcija čovjeka za koga se sumnja da je izvršio samoubistvo vješanjem.
Hronika
01. Sep. 2025
0
Muškarac iz Kruševca brutalno je pretukao svog oca (90) i sina (49) nakon svađe i zadao im teške tjelesne povrede, nakon čega je izvršio samoubistvo.
Kako se saznaje, muškarac je nakon svađe napao i pretukao macolom svog sina, a zatim i oca.
Kada je vidio šta je uradio, navodno, je otišao i presudio sebi.
Policija i Hitna pomoć zatekli su dvojicu teško povrijeđenih muškaraca, a treći je ponađen mrtav.
Od zadobijenih povreda sin napadača je preminuo u bolnici.
O tragediji je obaviješteno nadležno tužilaštvo koje je naredilo da se obavi obdukcija čovjeka za koga se sumnja da je izvršio samoubistvo vješanjem.
Porodični zločin u selu Crkvina kod Kruševca potresao je meštane ovog sela, i kako kažu, u šoku su da se ovako nešto dogodilo u njihovom komšiluku.„Čuli smo za zločin, svi smo od jutros potreseni, u selu je to glavna vest. Kažu da je izbila svađa u kući, pa je čovijek dohvatio macolu i tukao i oca i sina i onda otišao u komšiluk. Komšija kaže da mu je tražio pare koje mu je dugovao i da mu je rekao da je rešio dva problema u kući i da ide da reši još jedan“, kaže jedna meštanka.
Ona je objasnila i kako je muškarac koji je počinio jezivo nasilje u porodici izvršio samoubistvo:
„Nedugo poslije čuli smo da se objesio, pokušali su da ga spasu, ali nije bilo šanse. Popeo se valjda na merdevine i odgurnuo ih nogama, a dok su komšije stigle, već je bio mrtav. Tragedija za cijelu kuću“, ističe sagovornica.
Istraga je u toku.
Regija
UŽAS U SLAVONIJI: U septičkoj jami pronađeni ostaci nestale žene?
03. Sep. 20250
Hronika
U TOKU ISTRAGA: Okružno javno tužilaštvo o brutalnom ubistvu u Banjaluci, naložena obdukcija tijela
05. Maj 20250
Hronika
DETALJI HORORA LEDE KRV U ŽILAMA: Jeziv obrt u slučaju mlade Milene za koju se mislilo da su je ubile svinje
25. Mar. 20250
Hronika
UBISTVO U BiH: Pijan potegao NOŽ na komšiju nakon svađe - ranjeni kasnije podlegao povredama
03. Avg. 20240
Društvo
NA PODRUČJU STAROG GRADA: Sarajlija i dvojica Makedonaca uhapšeni zbog krađe
Prije 16 min0
Kultura
NAKON DUŽE PAUZE: Opera "Tri boje cvekle" na sceni SARTR-a u dva termina
Prije 16 min0
Regija
NAJVEĆI RATNI BROD IKAD SAGRAĐEN STIŽE U SPLIT: Nazvan po 38. predsjedniku SAD-a
Prije 21 min0
Vijesti
ALEKSANDRA PANDUREVIĆ ZA "SB": "Iza Dodikovog srbovanja krile su se korupcionaške afere i milijarde iznijete u..."
Prije 25 min0
Hronika
NEZAPAMĆENA TRAGEDIJA U BOSNI I HERCEGOVINI: Mlada doktorica počinila samoubistvo...
Prije 6h0
Hronika
UBISTVO KOJE JE POTRESLO SUSJEDNU ZEMLJU: Likvidiran bogati bankar koji je dugovao milione
Prije 20h0
Hronika
SRUŠIO SE AVION; SA VIŠE OD 3.600 METARA OBRUŠIO SE ZA MANJE OD JEDNOG MINUTA: Niko nije preživio (VIDEO)
17. Okt. 20250
Hronika
CURE DETALJI DRAME U AMBULANTI: Pojavio se snimak - "Ademir Spahić mi je rođak, svi ćete..."
17. Okt. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.