"BIO SAM KOD NJEGA PRIJE DVA DANA, REKAO MI JE...": Osman Hadžić otkrio detalje zdravstvenog stanja Halida Bešlića

"Jako je dobar, mentalno jak. Svjestan je ozbiljnosti situacije, ali se dobro nosi s tim", rekao je Hadžić.

  • Estrada

  • 22. Sep. 2025  23. Sep. 2025

  • 0

Pjevač Halid Bešlić trenutno se nalazi na odjeljenju Onkologije zbog bolesti, a njegov blizak prijatelj i kolega Osman Hadžić otkrio je najnovije informacije o njegovom zdravstvenom stanju.

Iako se do sada nije mnogo znalo o tome od koje bolesti Bešlić boluje, Osman je nedavno posjetio Halida i opisao kako on izgleda i kako se nosi sa situacijom.

"Prije dva dana sam bio kod njega, proveli smo oko 2-3 sata zajedno. Halid sve to dobro podnosi. Po njegovom govoru, ponašanju i izgledu ne bi se reklo da je bolestan. Jako je dobar, mentalno jak. Svjestan je ozbiljnosti situacije, ali se dobro nosi s tim", rekao je Hadžić.

Osim toga, Osman je naveo da su ljekari savjetovali da Halid do kraja mjeseca "drži stvari na čekanju" kako bi mogli dobiti konkretne rezultate i procjenu njegovog zdravstvenog stanja.

"Halidu je zabranjeno da radi narednih mjesec dana kako bi se dobile tačne prognoze. Rekao mi je da će do kraja mjeseca znati sve o svom stanju, uključujući i planove za Novu godinu u Sarajevu", dodao je Hadžić.

On je istakao da Halid izgleda kao i prije, da bi ga svako mogao sresti na ulici i ne bi pomislio da je bolestan.

"Jako je dobar i on kaže: 'Ja to pobjeđujem 100 posto' - i mi se tome nadamo", zaključio je Osman.

Pjevač Nikola Rokvić također je govorio o Halidu, naglašavajući njegov duh i pozitivnu energiju.

"Halid se dobro drži, pun je duha, šale i onakav kakav jeste. Nadam se da će pobijediti ovu borbu i da ćemo još dugo zajedno pjevati", rekao je Nikola, dodajući da mu je Halid bio velika podrška i mentor na početku karijere.

"Mnogo mi je pomogao, zvao me je i hvalio kad sam tek počinjao. Izveo me je na binu pred 20.000 ljudi na koncertu u Zetri i to mi je tada mnogo značilo. Halid je oličenje jednostavnosti i opuštenosti, a istovremeno velika zvijezda", zaključio je Rokvić.

(Vijesti.ba)

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...