SVE VIŠE NASILJA PORED ŠKOLA: Masovna tuča maloljetnika, ima povrijeđenih, policija na terenu...

Policija je odmah po saznanju izašla i preduzeli hitne mjere i radnje na utvrđivanju svih činjenica i okolnosti i identifikaciji osoba koje su učestvovala u nasilju

  • Hronika

  • 02. Okt. 2025  02. Okt. 2025

  • 0

Budvanska policija identifikovala je maloljetnike koji su učestvovali u tuči ispred Osnovne škole „Stefan Mitrov Ljubiša“ u Budvi, saopštila je Uprava policije.

Prema njihovim riječima, policija je odmah po saznanju izašla i preduzeli hitne mjere i radnje na utvrđivanju svih činjenica i okolnosti i identifikaciji osoba koje su učestvovala u nasilju.

"Utvrđeno je da je u fizičkom sukobu učestvovalo pet maloljetnih lica od kojih tri sa jedne i dva sa druge strane. Dva oštećena maloljetnika su upućena na ukazivanje ljekarske pomoći, dok su efikasnim aktivnostima na terenu policijski službenici uspjeli da identifikuju tri maloljetna izvršioca koji nisu zatečeni na licu mjesta", navode u saopštenju.

Sa događajem je upoznat tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Kotoru.

"Po njegovom se nalogu preduzimaju dalje mjere i radnje u cilju utvrđivanja svih činjenica i okolnosti nakon čega će se postupajući tužilac izjasniti o pravnoj kvalifikaciji djela", dodali su u saopštenju.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...