Svijet
VANREDNO STANJE NA MADAGASKARU: Vojska preuzela vlast, predsjednik pobjegao iz zemlje (VIDEO)
Prije 12 min0
Izvršen je uviđaj, a tačne okolnosti slučaja se istražuju.
Hronika
Prije 3h
0
Prema nezvaničnim informacijama ATV-a, samoubistvo se dogodilo jučer kada je zatvorenik za vrijeme šetnje zatražio da ranije ode u sobu.
On je u tom trenutku ostao sam u ćeliji te se objesio o prozor uz pomoć plahte.
Izvršen je uviđaj, a tačne okolnosti slučaja se istražuju.
A. A. se u KPZ-u Doboj nalazio od 23. jula ove godine po rješenju suda koji mu je odredio pritvor u okviru istrage koja se protiv njega vodila zbog sumnje da je počinio krivično djelo obljube nad maloljetnim djetetom.
Prije dvije godine je pravosnažno oslobođen optužbe za trgovinu djecom.
Svijet
VANREDNO STANJE NA MADAGASKARU: Vojska preuzela vlast, predsjednik pobjegao iz zemlje (VIDEO)
Prije 12 min0
Politika
VUKANOVIĆ OGORČEN, ALI ČUDNO BI MU BILO DA JE DRUGAČIJE: "Ovo je isto kao kada su vještaci vlasti tvrdili da je David Dragičević..."
Prije 22 min0
Ekonomija
NOVI POTRES U MANJEM BH. ENTITETU: Vlada priprema plan za ukidanje Željeznica Republike Srpske?!
Prije 23 min0
Politika
STANIVUKOVIĆ NAKON SASTANKA SA BLANUŠOM: "Mi smo od početka za razgovor, a što se tiče moguće podrške..."
Prije 30 min0
Hronika
SLOVENAČKA POLICIJA UDAVILA ARMINA ĐUTOVIĆA: Skandal u Ljubljani, isplivali šok detalji, porodica traži pravdu (FOTO)
12. Okt. 20250
Hronika
UŽASNE VIJESTI: U eksploziji tvornice nisu pronašli niti jednog preživjelog (FOTO, VIDEO)
11. Okt. 20250
Hronika
U NJEMAČKOJ IZ SAOBRAĆAJA ISKLJUČEN AUTOBUS SA BH. TABLAMA: Uočeno više nepravilnosti, putnici se morali snalaziti
12. Okt. 20250
Hronika
MUP KANTONA SARAJEVO NA NOGAMA: Pucnjava u centru Sarajeva, ranjen muškarac
Prije 19h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.