ĐOKOVIĆ STIGAO PO MILIONE: Pogledajte kako ga je šeik dočekao (FOTO)

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, stigao je u Saudijsku Arabiju gde ga očekuje igranje na egzibiciji pod nazivom Six Kings Slam.

  • Sport

  • Prije 3h  

  • 0

Đoković, kao i Janik Siner, Karlos Alkaraz, Tejlor Fric, Aleksander Zverev i Stefanos Cicipas, igraće u Rijadu na egzibiciji gde će zaraditi pravo bogatstvo, samim tim što su se pojavili.

Srpskom teniseru je automatski dodeljen plasman u polufinale turnira, gde čeka boljeg iz duela Cicipasa i Sinera.

Pogledajte na kraju teksta kako je Đokovića dočekao šeik.

U drugom četvrtfinalu igraće Aleksandar Zverev i Tejlor Fric a pobednik tog meča će igrati protiv Alkaraza.

Đoković će samo za jedno pojavljivanje na terenu zasigurno zaraditi 1,5 miliona dolara, a ako pobedi zaradiće šest miliona.

Prvi meč će Srbin igrati u četvrtak.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...