IZVORI CNN-a OTKRIVAJU: Trump planira sastanak sa Kim Jong-unom

Prethodni Trumpov pokušaj da stupi u kontakt s Kimom ranije ove godine Sjeverna je Koreja navodno odbila

  • Svijet

  • Prije 3h  

  • 0

Dužnosnici administracije Donalda Trumpa raspravljaju o mogućem sastanku američkog predsjednika i sjevernokorejskog vođe Kim Jong-una tijekom Trumpova nadolazećeg posjeta Aziji, izvijestio je CNN, pozivajući se na izvore upoznate s temom.

Dužnosnici nisu započeli logističke pripreme niti izravnu komunikaciju s Pjongjangom, a prethodni Trumpov pokušaj da stupi u kontakt s Kimom ranije ove godine Sjeverna je Koreja navodno odbila.

U kolovozu je Trump izrazio interes za susret sa sjevernokorejskim vođom nakon što je prvi put u Bijeloj kući ugostio južnokorejskog predsjednika Lee Jae Myunga.

Reuters nije mogao potvrditi izvješće CNN-a, a Bijela kuća nije do sada odgovorila na zahtjev za komentar.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...