Hronika
"KAO DA IH JE NEKO ŽIVE SPAKOVAO U TU JAMU, JAUCI SU ODJEKIVALI KLISUROM": Očevidac izvlačenja tijela nastradale studentkinje i vozača Audija otkrio potresne detalje (FOTO)
02. Dec. 20250
Sumnja se da je Masalušić upravljao vozilom znatno brže od dozvoljene brzine, izgubio kontrolu nad automobilom, probio bankinu i udario u propust kojim se voda vraća u jezero.
Hronika
28. Nov. 2025 28. Nov. 2025
0
Služba hitne pomoći Čačak oglasila se u vezi sa navodima da je primila tzv. panik poziv iz automobila u kojem su, u stravičnoj nesreći, nastradali studentkinja Ana Radović (20) i njen prijatelj Aleksandar Masalušić (37).
U zvaničnom saopštenju SHP navodi se da je 23. novembra 2025. u večernjim satima primljen poziv preko govornog automata na broj 194. Poziv je, ističu oni, na engleskom jeziku, tehnički nejasnog sadržaja i bez precizne lokacije. Zbog pravilnika o radu Službe hitne pomoći, dispečeri nisu mogli odmah poslati ekipu bez tačne lokacije incidenta.
„Kada je policija i vatrogasno-spasilačka ekipa pronašla vozilo i obavestila nas o lokaciji, naša ekipa je odmah izašla na teren“, stoji u saopštenju.
Automobil marke audi tutinskih registarskih oznaka pronađen je zaglavljen u betonskom propustu na putu Požega-Čačak, u blizini Ovčarske Banje. Prvi rezultati istrage ukazuju da su Ana Radović i Aleksandar Masalušić nastradali momentalno od težine povreda zadobijenih u nesreći. Muškarac je imao teške povrede glave, uključujući smrskano lice, dok je studentkinja takođe preminula na licu mjesta.
Istraga do sada pokazuje da je uzrok nesreće prebrza vožnja i neprilagođena brzina uslovima na putu. Sumnja se da je Masalušić upravljao vozilom znatno brže od dozvoljene brzine, izgubio kontrolu nad automobilom, probio bankinu i udario u propust kojim se voda vraća u jezero.
Tijela su prevezena na obdukciju, koja bi trebalo da razjasni sve detalje o tačnim okolnostima smrti.
Hronika
"KAO DA IH JE NEKO ŽIVE SPAKOVAO U TU JAMU, JAUCI SU ODJEKIVALI KLISUROM": Očevidac izvlačenja tijela nastradale studentkinje i vozača Audija otkrio potresne detalje (FOTO)
02. Dec. 20250
Hronika
ČIM JE OTIŠLA POLICIJA, NA MJESTO NESREĆE U OVČAR BANJI DOŠLI ONI: Stigli luksuznim "Porscheima", zapalili svijeće - "Čuli smo da je opasan..." (FOTO)
27. Nov. 20250
Hronika
OVO JE UZROK KOJI JE ANU I NJENOG PRIJATELJA ODVEO U SMRT: Bili su bez ikakve šanse da prežive
26. Nov. 20250
Hronika
MUŠKARAC KOJI JE POGINUO U AUTU SA ANOM RADOVIĆ IMAO DEBEO DOSIJE: Evo za šta je sve kažnjavan
26. Nov. 20250
Vijesti
"PUN POGODAK U METU": Nebojša Vukanović izazvao reakciju Milorada Dodika, sad je sve jasno...
Prije 16 min0
Evropa
DRAMATIČNA OBJAVA BRITANSKOG PREMIJERA: "Dao sam vojsci dopuštenje da se ukrca i zadrži..."
Prije 30 min0
Politika
MARIO KORDIĆ UZBURKAO JAVNOST: "Svjedočimo da je nekako situacija u gradu Mostaru i čitavoj regiji se pomalo...“
Prije 35 min0
Svijet
ŠTA SE KRIJE IZA SVEGA: Bijela kuća objavila misterioznu video-poruku, uslijedile su brojne reakcije...
Prije 49 min0
Hronika
CURE DETALJI HORORA U MOSTARU: Policijska potjera u toku, trag vodi do navijača "Zrinjskog"...
24. Mar. 20261
Hronika
DRAGAN MARKOVINA O BRUTALNOM NAPADU U MOSTARU: "Nije ovo Pariz, tačno se zna..."
24. Mar. 20261
Hronika
AMBASADA SAD USTUPILA SNIMKE POLICIJI: Ovako je izgledala tramvajska nesreća u kojoj je poginuo student (VIDEO)
24. Mar. 20260
Hronika
STRAŠNE SCENE IZ MOSTARA: Maskirani napadači jutros napali vozača i zapalili automobil...
24. Mar. 20262
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.