TAKO BLIZU, A TAKO DALEKO: Razvod Nicole Kidman i Keitha Urbana prerasta u pravu holivudsku sapunicu

I dalje se sreću na istim mjestima, kupuju namirnice u istoj trgovini, te čak dijele i istog frizera.

  • Show

  • 28. Nov. 2025  

  • 0

U starim vesternima obično kažu: "Ovaj grad nije dovoljno velik za nas dvoje", no u slučaju Nicole Kidman i Keitha Urbana, koji se razvode nakon 18 godina braka, vrijedi upravo suprotno. Oboje ostaju u Nashvilleu, gradu u kojem su godinama gradili zajednički život, i niko od njih ne planira otići.

Country zvijezda Keith Urban (58) u Nashvilleu živi decenijama, dok se Nicole Kidman (58) ondje doselila nakon vjenčanja 2006. Par je 2008. kupio raskošnu vilu u zatvorenoj zajednici Northumberland, gdje su odgajali kćeri Sunday (17) i Faith (14).

Nakon što je u septembru potvrđen njihov razlaz, Nicole je ostala u porodičnom domu, dok se Urban preselio u privremeni stan, koji se, navodno, nalazi u neposrednoj blizini. I dalje se sreću na istim mjestima, kupuju namirnice u istoj trgovini, te čak dijele i istog frizera. Ashley Wahler, zadužena je za njegove pramenove i održavanje njezine plave boje.

Prema sporazumu o skrbništvu, koji je Urban potpisao u avgustu, Kidman ima djecu 306 dana u godini, a Urban 59, uključujući i ovogodišnji Dan zahvalnosti. Njegovo je vrijeme s kćerima strogo definirano: od subote u 10 do nedjelje u 18, svaki drugi vikend.

U međuvremenu, Urban je nastavio svojim radnim tempom, od nastupa na humanitarnom eventu u Trumpovu Mar-a-Lagu do koncerata u Teksasu i pojavljivanja na dodjeli Country Music Awards. Kidman, pak, ostaje fokusirana na Nashville i blisko društvo, među kojima je i Reese Witherspoon. Na proljeće počinje snimati drugu sezonu serije 'Scarpetta', adaptacije hit romana Patricije Cornwell.

Glasine o trećoj osobi

Iako ni Kidman niti Urban ne komentiraju glasine, američki mediji pišu da je Nicole navodno bila 'šokirana' razvojem događaja i da 'nije željela razvod'. Portal TMZ je sugerirao kako Kidman ne odbacuje mogućnost da u Keithovu životu postoji druga žena, no te potvrda još nema, prenosi tportal.

Urban je u posljednje vrijeme povezivan s nekoliko mladih country pjevačica s kojima nastupa na turnejama. Najviše se spominje Karley Scott Collins (25), koja je s njim bila na turneji i sudjelovala na njegovim projektima. Na društvenim mrežama dijelili su prilično prisne fotografije, no nijedno od njih nije komentiralo šuškanja, a kolege iz muzičke industrije tvrde da je riječ o neutemeljenim nagađanjima.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...