SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA BH. PUTEVIMA: U sudaru četiri vozila povrijeđene tri osobe

Na automobilima je pričinjena materijalna šteta.

  • Hronika

  • Prije 2h  

  • 0

U mjestu Ritešić kod Doboja danas se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala četiri vozila.

Na automobilima je pričinjena materijalna šteta, a na toj dionici puta saobraćaj je otežan, pišu Nezavisne novine.

Iz Policijske uprave Doboj za Nezavisne novine navode da je policiji oko 11,15 prijavljeno da je na magistralnom putu M1-105 u mjestu Ritešić došlo do saobraćajne nezgode.

- U njoj su učestvovala četiri putnička vozila, a tri lica su zadobila tjelesne povrede. Uviđaj vrše policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj - kažu iz PU Doboj.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...