DRAMA U EUROPSKOJ PRIJESTOLNICI: Ubijen predsjednik opštine, nađen u provaliji

Dosadašnja istraga i prikupljena svjedočenja ukazuju na to da su motivi zločina lične prirode.

  • Hronika

  • Prije 2h  

  • 0

Predsjednik grčke opštine Makrineja Kostas Aleksandris (51) ubijen je iz zasjede kada je pucano na njegov automobil, nakon čega je izgubio kontrolu nad vozilom i sletio u provaliju.

Dosadašnja istraga i prikupljena svjedočenja ukazuju na to da su motivi zločina lične prirode, javili su grčki mediji.

Osumnjičeni, koji se ubrzo nakon zločina predao policiji, sačekao je žrtvu u zasjedi i pucao na njega tri puta dok je prolazio automobilom, prenosi Srna.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...