Gastro
DANAS NEŠTO NA KAŠIKU: Poklanjamo novi recept za pripremu graška, nećete se pokajati...
Prije 12 min0
Planirani iznos emisije bio je 20 miliona KM, ali je premašen zahvaljujući izdašnijim ponudama, koje se ukupno iznosile 36.358.317,13 KM.
Ekonomija
03. Feb. 2026 03. Feb. 2026
0
Republika Srpska zadužila se trezorskim zapisima u prvoj aukciji dužničkih hartija od vrijednosti u ovoj godini u iznosu od 26,53 miliona KM, izvještava Indikator.ba.
Planirani iznos emisije bio je 20 miliona KM, ali je premašen zahvaljujući izdašnijim ponudama, koje se ukupno iznosile 36.358.317,13 KM.
Ukupan iznos prihvaćenih ponuda bio je 26.527.500,00 KM.
Na aukciji je postignuta jedinstvena ravnotežna cijena od 98,2500 uz kamatnu stopu od 3,6118 posto.
Najviša ponuđena cijena bila je 99,0000 uz kamatu od 2,0483 posto, a najniža 98,1130 uz kamatu od 3,9000 posto.
Zapisi su šestomjesečni s datumom dospijeća 3.8.2026. godine.
Gastro
DANAS NEŠTO NA KAŠIKU: Poklanjamo novi recept za pripremu graška, nećete se pokajati...
Prije 12 min0
Regija
HAOS U SUSJEDSTVU: Snijeg zatrpao autocestu, kamioni ne mogu prema moru...
Prije 19 min0
Zdravlje
OPASNOST PRIJETI: Ukoliko imate ove simptome mogli bi biti u velikim problemima, ali nije sve izgubljeno...
Prije 22 min0
Auto
TEKTONSKE PROMJENE: Dizelaši polako odlaze u povijest, evo šta se događa na europskom tržištu automobila...
Prije 32 min0
Ekonomija
TEK SLIJEDI POTPUNI HAOS: Osim poskupljenja uskoro i nestašice zbog...
Prije 20h0
Ekonomija
DESILO SE ONO NAJGORE: Šokantan skok cijena goriva...
24. Mar. 20260
Ekonomija
KREĆE PROJEKAT DECENIJE, AMERIKANCI ULAZE U BIH: Vlada FBiH povlači potez bez presedana za Južnu interkonekciju
25. Mar. 20260
Ekonomija
HRVATSKI MEDIJI SAVJETUJU VOZAČE: Pročitajte prije nego krenete po gorivo u BIH
24. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.