UŽAS U BANJALUCI: Žena pala s petog sprata UKC-a RS

U toku je uviđaj.

  • Hronika

  • Prije 2h  

  • 0

Sa petog sprata UKC-a RS jutros je pala žena, koja je zadobila teške povrede, potvrđeno je za Srpskainfo iz Policijske uprave Banjaluka. 

Kako je rečeno za Srpskainfo, policiji je jutros oko 10 sati radnik obezbjeđenja prijavio da je nepoznata žena pala sa zgrade UKC RS.

U toku je uviđaj, dok policijski službenici pod nadzorom dežurnog tužioca OJT Banjaluka preduzimaju neophodne mjere i radnje u cilju utvrđivanja svih činjenica i okolnosti navedenog događaja.

Žena je zbrinuta u UKC RS, gdje joj se ukazuje pomoć.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...