Rat u zalivu
AMERIČKI MEDIJI POTVRDILI: Iran je srušio dva američka vojna aviona u jednom danu
Prije 14 min0
Policija je odmah intervenirala i uhapsila nasilnog Slovenca.
Hronika
24. Feb. 2026
0
Policijski službenici iz Umaga i Buja dovršili su istragu nad 44-godišnjim slovenskim državljaninom koji je proteklog vikenda napao ekipu hitne pomoći dok su mu pokušavali pomoći.
Incident se dogodio 21. februara oko 11:30 sati u mjestu Kaštel. Muškarac je pronađen kako leži na cesti pod vidnim utjecajem alkohola, zbog čega je pozvana hitna medicinska pomoć. Međutim, umjesto zahvalnosti, on je tijekom transporta u vozilu hitne pomoći fizički nasrnuo na dvojicu zdravstvenih djelatnika koji su mu pružali pomoć.
Policija je odmah intervenirala i uhapsila nasilnog Slovenca. Nakon provedenog kriminalističkog istraživanja utvrđena je sumnja da je počinio kazneno djelo prisile prema zdravstvenom djelatniku.
Rat u zalivu
AMERIČKI MEDIJI POTVRDILI: Iran je srušio dva američka vojna aviona u jednom danu
Prije 14 min0
Mini market
ODVRATNO, SRAMOTNO I SKANDALOZNO: Pogledajte kako o našoj nogometnoj reprezentaciji, ali i o državi, govore komentatori Sportkluba nakon historijskog uspjeha... (VIDEO)
Prije 35 min0
Svijet
KATOLICI, IZGLEDA, NISU DOBRODOŠLI: Pentagon na Veliki petak organiziraO bogoslužje samo za protestante, ne i za katolike
Prije 55 min0
Rat u zalivu
OVI PODACI USPJEH IRANA ČINE JOŠ VEĆIM: Obaranje američkog aviona iznimno je rijetko, evo kad se ranije to dogodilo
Prije 59 min0
Hronika
TRAGEDIJA NA SJEVERU BOSNE I HERCEGOVINE: Poginuo bračni par, troje djece prebačeno u bolnicu...
03. Apr. 20260
Hronika
BIJES NA SJEVERU DRŽAVE, KRUŽI JEZIV APEL: Ne dozvolite javno okupljanje hrvatskih zločinaca!
Prije 16h0
Hronika
JEZIVE SNIMKE NADZORNIH KAMERA: Razorni potres jačine 7,4 stepena po Richteru pogodio otočku državu, ima mrtvih......
02. Apr. 20260
Hronika
TRAGEDIJA KOJA JE POTRESLA SVIJET: Ubijen dvostruki olimpijac
Prije 12h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.