DILER ĆE KRIVIČNO ODGOVARATI: Policija mu pronašla drogu

Tokom pretresa prostorija jedne napuštene kuće policija je pronašla oko 712 grama materije za koju se sumnja da je opojna droga marihuana i 343 grama materije za koju se sumnja da je opojna droga kokain

  • Hronika

  • Prije 2h  

  • 0

Policija je nakon sprovedenih vještačenja u Forenzičkom centru u Danilovgradu podnijela krivičnu prijavu Višem državnom tužilaštvu u Bijelom Polju protiv S.M. iz Rožaja, saopšteno je iz Uprave policije.

S.M. se sumnjiči za neovlašćenu proizvodnju, držanje i stavljanje droga u promet.

"Naime, tokom pretresa prostorija jedne napuštene kuće u Rožajama u decembru prethodne godine policija je pronašla oko 712 grama materije za koju se sumnja da je opojna droga marihuana i 343 grama materije za koju se sumnja da je opojna droga kokain, a koje materije se dovode u vezu sa licem S.M.", poručili su iz Uprave policije.

U zaključku iznose da će pripadnici policije i u narednom periodu raditi na sprečavanju, otkrivanju i procesuiranju svih oblika zloupotrebe droga.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...