KAKVA GREŠKA: Godinama snimao i objavljivao prekršaje napravljene u vožnji, a onda – šok...

Prošlo je gotovo dvije godine prije nego što mu je policija ušla u trag

  • Auto

  • 29. Mar. 2026  

  • 0

Pravda je spora, ali dostižna. To dokazuje i ovaj slučaj. Naime, jedan vozač BMW-a M3 ići će u zatvor premda je od njegovog prekršaja prošlo više od dvije godine.

Mislio je da njegov identitet neće biti otkriven, ali prevario se. Naime, vozač iz Eindhovena u Nizozemskoj vozio je pretjerano brzo i agresivno kočio, tako da su vozači iz njega agresivnim manevrima morali izbjegavati sudare. Sve je snimke objavljivao na društvenim mrežama.

U M3 je instalirao više kamera pa je snimao, uređivao i objavljivao filmiće, javlja nizozemska policija.

Prošlo je gotovo dvije godine prije nego što mu je policija ušla u trag, premda je već mislio da ga nikada neće pronaći. Sad je na sudu saznao i kaznu za svoje neprimjereno i opasno ponašanje. Vozač je trajno ostao bez M3 te će morati predati dozvolu na 18 mjeseci (6 mjeseci uvjetno). Na kraju slijedi i zatvorska kazna od 6 mjeseci, odnosno 1 mjesec bezuvjetno. Automobil, filmska zvijezda, će biti prodan na aukciji.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...