SPEKTAKL NA KOŠEVU: Zmajevi protiv Sjeverne Makedonije bruse formu za Mundijal!

Ova će utakmica selektoru Barbarezu poslužiti kao priprema za predstojeće Svjetsko prvenstvo u SAD, Kanadi i Meksiku.

  • Sport

  • Prije 3h  

  • 0

Fudbalski savez Bosne i Hercegovine potvrdio je da će naša selekcija 29. maja na stadionu Koševo igrati sa Sjevernom Makedonijom.

"A reprezentacija Bosne i Hercegovine će u sklopu priprema za nastup na FIFA Svjetskom prvenstvu odigrati prijateljsku utakmicu sa selekcijom Sjeverne Makedonije.

Susret je na programu 29. maja na stadionu „Asim Ferhatović Hase“ u Sarajevu, prenose Vijesti.ba.

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine će o svim informacijama vezanim za ulaznice za ovaj susret blagovremeno obavijestiti javnost", potvrđeno je iz krovne kuće bh. fudbala.

Ova će utakmica selektoru Barbarezu poslužiti kao priprema za predstojeće Svjetsko prvenstvo u SAD, Kanadi i Meksiku.

Na Mundijalu ćemo igrati u grupi B sa selekcijama Kanade, Švicarske i Katara.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...