Hronika
MONSTRUOZAN SLUČAJ: Ukrajinka uhapšena dok je pokušavala prodati vlastitog sina
Prije 14 min0
Trajao je nekoliko sekundi, rekli su stanovnici.
Hronika
Prije 3h
0
Snažan zemljotres magnitude 5,7 stepeni po Richteru zabilježen je rano jutros u morskom području jugoistočno od grčkog otoka Krete, objavio je Geodinamički institut u Ateni.
Za sada nema izvještaja o većoj šteti ili ozlijeđenima. Vlasti provode provjere, izvijestila je grčka televizija ERTNews.
Potres se osjetio širom južnog Egejskog mora i trajao je nekoliko sekundi, rekli su stanovnici.
Prema podacima Geodinamičkog instituta, epicentar potresa bio je oko 20 kilometara južno od lučkog grada Lerapetre, na dubini od oko 10 kilometara ispod morskog dna.
Kreta se nalazi sjeverno od dubokog tektonskog rasjeda gdje se susreću afrička i euroazijska ploča, zbog čega je područje sklono učestalim potresima.
Hronika
MONSTRUOZAN SLUČAJ: Ukrajinka uhapšena dok je pokušavala prodati vlastitog sina
Prije 14 min0
Rat u zalivu
PROBIJENA BLOKADA U HORMUZU? Njemački brod uspio proći kroz najopasniji moreuz na svijetu
Prije 19 min0
Ekonomija
NJEMAČKA U KRIZI: Veći troškovi njege i neizvjesnost za radnike iz BiH
Prije 19 min0
Ekonomija
ŽELJEZARA ZENICA SE NE ZATVRA: Evo kako će nastaviti raditi
Prije 25 min0
Hronika
OVO JOŠ NISMO VIDJELI: Izbila tuča na Sarajevskom sajmu knjiga (VIDEO)
22. Apr. 20260
Hronika
AKCIJA "ZORA": SIPA vrši pretrese na šest lokacija - kako su ukradena vozila preko noći postajala 'legalna'
22. Apr. 20260
Hronika
NAČELNIK FUP-a RAZOTKRIO ISTINU: Evo ko zapravo stoji iza talasa dojava o bombama u BiH i kako se djeca radikalizuju kroz online igrice
21. Apr. 20260
Hronika
TUŽNA VIJEST IZ SARAJEVA: Nakon 32 godine provedene u komi, preminuo Boris Rajković - heroj koji je na prvoj liniji dao mladost za odbranu BiH
Prije 23h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.