DODIK ZA RUSKE MEDIJE: Republika Srpska očekuje dolazak ruskog predsjednika Vladimira Putina...

Otvoreno smo razgovarali o svemu i nismo imali različito mišljenje ni o jednom pitanju, rekao je Dodik.

  • Vijesti

  • Prije 57 min  

  • 0

-Republika Srpska očekuje dolazak ruskog predsjednika Vladimira Putina na osveštanje rusko-srpskog hrama u Banjaluci, izjavio je predsjednik SNSD-a Milorad Dodik

Dodik je za rusku agenciju TAS rekao da je hram praktično završen i da je preostalo još oslikavanje.

-To će biti mjesto gdje će se sretati ruski i srpski svijet i promovisati naše bratstvo i zajedničku istoriju i vjeru, kazao je Dodik.

Poručio je da je hram građen po projektu crkve u Kremlju koji su dobili od Ruske pravoslavne crkve.

-Nedavna posjeta Banjaluci zamjenika ministra inostranih poslova Ruske Federacije Aleksandra Gruška jedan od najznačajnijih događaja za Republiku Srpsku, koja joj je dala još više snage. Razgovori su bili otvoreni i puni povjerenja.

Otvoreno smo razgovarali o svemu i nismo imali različito mišljenje ni o jednom pitanju, rekao je Dodik.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...