TEŽAK SUDAR U HRVATSKOJ: Autobus s učenicima izletio s ceste, ima povrijeđenih

"Na mjestu događaja policija sprovodi uviđaj i preduzima i ostale potrebne mjere i radnje kako bi se utvrdile sve okolnosti događaja", zaključuju iz Policijske uprave zadarske.

  • Hronika

  • 26. Maj 2026  

  • 0

Kod Obrovca dogodila se teška saobraćajna nezgoda u kojoj su povrijeđene tri osobe kada je autobus sa učenicima sletio van puta. 

Kako je saopšteno iz Policijske uprave zadarske, nezgoda se dogodila danas u 7.58 sati.

"Jutros u 7.58 policija je primila dojavu kako se na području Bilišana dogodila saobraćajna nezgoda - slijetanje autobusa van puta. Odmah po dojavi su na mjesto događaja upućene sve dežurne službe", navode iz Policijske uprave zadarske i dodaju:

"Prema raspoloživim informacijama, radi se o saobraćajnoj nezgodi u kojoj je učestvovao autobus (minibus) zadarskih registarskih oznaka, koji je saobraćao na relaciji Muškovci - Obrovac, a prevozio je učenike prema Obrovcu".

Dalje navode da su zasad tri osobe upućene na pružanje pomoći kod doktora, a ostali putnici su zbrinuti.

"Na mjestu događaja policija sprovodi uviđaj i preduzima i ostale potrebne mjere i radnje kako bi se utvrdile sve okolnosti događaja", zaključuju iz Policijske uprave zadarske.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...