NEKA SE SADA MALO ODMORE: Evo kada ćemo ponovo gledati "Zmajeve"

Bosna i Hercegovina je smještena u grupi sa selekcijama Poljske, Rumunije i Švedske. Na startu Lige nacija će gostovati na dvije utakmice. Zmajevi će prvo na megdan Poljskoj 25. septembra, a tri dana kasnije gostovat će selekciji Rumunije. 

  • Sport

  • Prije 1h  

  • 0

Fudbaleri Bosne i Hercegovine okončali su historijski nastup na Svjetskom prvenstvu u SAD, Kanadi i Meksiku, na kojem su prvi put igrali nokaut fazu.

Zmajevi su uljepšali ljeto svim navijačima reprezentacije Bosne i Hercegovine. Časno su predstavili svoju domovinu u svijetu i skupo prodali kožu protiv favorizovanih Amerikanaca u šesnaestini finala Mundijala (0:2). 

Ponovo su “zarazili” navijače reprezentativnim fudbalom, a dobra vijest je da nećemo mnogo čekati na nove utakmice Bosne i Hercegovine. Naime, selektor Sergej Barbarez okupljat će Zmajeve u septembru uoči starta Lige nacija.

Bosna i Hercegovina je smještena u grupi sa selekcijama Poljske, Rumunije i Švedske. Na startu Lige nacija će gostovati na dvije utakmice. Zmajevi će prvo na megdan Poljskoj 25. septembra, a tri dana kasnije gostovat će selekciji Rumunije. 

Prvu domaću utakmicu nakon Svjetskog prvenstva igrat će 2. oktobra protiv Švedske. Tri dana kasnije će naš tim ugsotiti Poljsku.

Izabranici Sergeja Barbareza potom će igrati 14. novembra kada će gostovati selekciji Švedske, a 17. će biti domaćin Rumuniji.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...