Hronika
UŽAS U KRAJINI: Vozač preminuo poslije sudara
Prije 32 min0
Pozivajući se na Sky Sport njemački list Frankfurter Rundschau piše kako je Eintracht iz Frankfurta krenuo po Mahmića.
SP 2026
Prije 2h
0
Ermin Mahmić će teško ostati u Slovanu iz Libereca nakon odlične role na Svjetskom prvenstvu u dresu Bosne i Hercegovine te dva postignuta gola.
Pozivajući se na Sky Sport njemački list Frankfurter Rundschau piše kako je Eintracht iz Frankfurta krenuo po Mahmića.
Navodi se kako je Eintracht već u pregovorima s 21-godišnjim veznjakom, ali da je konkurencija za njegovo dovođenje žestoka.
Mahmića želi još nekoliko klubova iz Bundeslige poput Kolna, Hoffenheima i Mainza, dok problem predstavlja i Slovan koji traži 10 miliona eura.
Radi se o previsokoj cifri za klubove iz Bundeslige zbog čega su kako se navodi bolje pozicionirani klubovi iz Engleske i Italije.
Međutim, prema nekim izvorima želja Mahmića je da karijeru nastavi u Bundesligi te bi to na kraju moglo i presuditi.
Hronika
UŽAS U KRAJINI: Vozač preminuo poslije sudara
Prije 32 min0
Jeste li znali
OVO JE NOVO ELITNO ZANIMANJE: Radnice troše hiljade eura u svoj izgled - "Bez toga nema ni klijenata!" (FOTO)
Prije 46 min0
SP 2026
EMOTIVNA OBJAVA NAŠEG REPREZENTATIVCA: "Nositi dres Bosne i Hercegovine bila je najveća čast!"
Prije 51 min0
Evropa
NATO ZEMLJA SPREMNA ZA RAT S RUSIJOM: "Svjesni smo prijetnji. NE BOJIMO SE!"
Prije 56 min0
SP 2026
PONOS DRŽAVE: Hrabri Zmajevi poraženi od SAD-a, uzdignuta čela vraćaju se u Bosnu i Hercegovinu
02. Jul. 2026
SP 2026
"TU NEMA DILEME": Zidane oštro o potezu koji je obilježio duel BiH i SAD
02. Jul. 20261
SP 2026
"ZAPAMTITE ŠTA ĆE TAJ DEČKO URADITI": Mamić najavio rađanje nove svjetske zvijezde u dresu Bosne i Hercegovine
01. Jul. 20260
SP 2026
SERGEJ BARBAREZ "ZALEDIO" AMERIČKE NOVINARE: "A, ko vam je taj..."?
01. Jul. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.