VANDALIZAM KOD TRAVNIKA UZNEMIRIO MJEŠTANE: Oskrnavljeno katoličko groblje, policija već privela osumnjičenog

Mještani i vjernici osudili su uništavanje nadgrobnih spomenika, ističući da je riječ o mjestu koje mora biti zaštićeno od svakog oblika nasilja i vandalizma.

  • Hronika

  • Prije 2h  

  • 0

Posjetioce katoličkog groblja Slimena u travničkoj župi Dolac jutros su dočekali uznemirujući prizori, nekoliko nadgrobnih spomenika bilo je porušeno i oštećeno.

O događaju je obaviještena policija, a pripadnici Policijske uprave Travnik izašli su na mjesto događaja i obavili uviđaj.

Prema nezvaničnim informacijama, policija je pronašla i privela osobu inicijala D. G. koja se dovodi u vezu s ovim slučajem.

Mještani i vjernici osudili su uništavanje nadgrobnih spomenika, ističući da je riječ o mjestu koje mora biti zaštićeno od svakog oblika nasilja i vandalizma.

Više informacija o ovom događaju bit će poznato uskoro.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...