Rat u zalivu
ALARM NA BLISKOM ISTOKU: Ghalibaf zaprijetio čitavom regionu ako se američke trupe ne povuku
Prije 20 min0
Policijski službenici oduzeli su poseban uređaj za davanje svjetlosnih i zvučnih signala, takozvane "treptače" koji su se nalazili na vozilu "škoda superb", u vlasništvu SDS-a, a u kojem je bio predsjednik te stranke Mirko Šarović.
Mini market
09. Mar. 2020 10. Mar. 2020
0
"Treptači" su oduzeti nakon što je vozilo policija zaustavila na magistralnom putu na području Doboja, a izdat je i prekršajni nalog.
- Vozilo je u vlasništvu SDS-a, registrovano u Istočnoj Ilidži, a u njemu je bio predsjednik stranke Mirko Šarović. Vozilom je upravljao policijski službenik Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH - nezvanično saznaje RTRS.
"Glas Srpske" je nedavnp objavio da su pripadnici Policijske uprave Banjaluka privremeno oduzeli "treptače" od Milenka Kosovića, vozača šefa Kluba poslanika SDS-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske Miladina Stanića, i izdali mu prekršajni nalog zbog njihovog nezakonitog korišćenja.
Pripadnici policijske uprave Banjaluka "treptače" su privremeno oduzeli i od Gorana Todorića, vozača u Ministarstvu uprave i lokalne samouprave Republike Srpske na čijem je čelu Lejla Rešić i izdali mu prekršajni nalog zbog njihovog nezakonitog korišćenja.
Rat u zalivu
ALARM NA BLISKOM ISTOKU: Ghalibaf zaprijetio čitavom regionu ako se američke trupe ne povuku
Prije 20 min0
Svijet
PUTIN I TRUMP ZAGLAVLJENI U RATOVIMA: Tajna misija šefa CIA-e u Moskvi otkriva novu veliku krizu
Prije 21 min0
Sport
BIVŠI IGRAČ ŽEJEZNIČARA ZGROZIO JAVNOST: Veličao kasapina Mladića
Prije 31 min0
Kultura
BAN KULIN DOBIJA SPOMENIK U SARAJEVU: "Napraviti trajni spomenik i bosanskom jeziku i pisanoj tradiciji"
Prije 32 min0
Mini market
SCHMIDT SE VRATIO U SARAJEVO: Večeras slavi zajedno s Inzkom
26. Avg. 20260
Mini market
NENAD ČANAK, OTVORENO: „Pogledajte se u ogledalo, braćo Bosanci pravoslavnog porijekla. Svi znate da to laž...“
27. Avg. 20260
Mini market
REAKCIJA IZ AMERIKE: „Sada će svi konačno moći vidjeti pravo, monstruozno lice Vučićevog režima...“
Prije 7h0
Mini market
MUK U BANJOJ LUCI NAKON SKANDALA NA PALAMA: Ko podnosi ostavku, direktor policije ili ministar...
26. Avg. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.