Regija
NESREĆA U NACIONALNOM PARKU: Na Plitvičkim jezerima povrijeđeno šest ljudi
26. Jul. 20250
Mještani sumnjaju da se ubistvo dogodilo zbog neriješenih imovinskih pitanja. Kuća u Smoljancu u vlasništvu je ubijene.
Regija
23. Maj 2020
0
"Ubio sam sestru, ubio sam je", kazao je Ivan H. (70) komšijama u mjestu Smoljanac kraj Plitvica, prenosi 24sata.hr.
Bio je sav od krvi i djelovao je rastrojeno.
Iako je policija ubrzo stigla na mjesto događaja, nesretnoj ženi (71) nisu mogli pomoći. Usljed zadobivenih povreda je preminula.
"Našli su je kako leži tamo kraj auta. Pričaju da je sve krenulo u kući, da je još unutra na nju nasrnuo nožem i da je od njega pobjegla. Valjda je htjela bježati prema autu, ali stigao ju je i tu joj presudio", kazale su komšije.
Iz PU ličko-senjske kratko su kazali da je u mjestu Smoljanac ubijena žena te da je počinitelj uhapšen i nalazi se u njihovim prostorijama. Županijsko tužilaštvo u Karlovcu saopštilo je da je riječ o članovima porodice, o bratu i sestri.
Oko čega su se posvađali i šta je prethodilo krvavom ubistvu
Mještani sumnjaju da se ubistvo dogodilo zbog neriješenih imovinskih pitanja. Kuća u Smoljancu u vlasništvu je ubijene.
"On je stanovao u prizemlju, dok su na spratu imali apartman koji su iznajmljivali turistima. Ona nije ovdje stanovala, nego živi u Beču u Austriji, gdje je provela gotovo cijeli radni vijek kao njegovateljica starih i nemoćnih. I on je jedno vrijeme radio u inostranstvu. Nije se nikad ženio niti je imao djece, dok je ona imala sina, koji je trenutno sa porodicom u drugome mjestu", ispričali su za 24sata.hr.
Kuću u zelenoj oazi u blizini Plitvičkih jezera porodica je sagradila još u vrijeme bivše Jugoslavije. Mještani ih poznaju godinama i kažu da s Ivanom nikad ranije nije bilo problema.
Regija
NESREĆA U NACIONALNOM PARKU: Na Plitvičkim jezerima povrijeđeno šest ljudi
26. Jul. 20250
Regija
USPJEŠNA INTERVENCIJA: Spašeno 48 osoba na području Plitvičkih jezera
25. Dec. 20240
Hronika
STRAVA U HRVATSKOJ: Muškarac završio u bolnici nakon što ga je na Plitvicama napao medvjed
07. Sep. 20240
Hronika
NESREĆA NA PLITVIČKIM JEZERIMA: Izraelka pala niz strminu u jezero i smrtno stradala
30. Avg. 20230
Regija
NASELJE KOD BEOGRADA: Građani Borče nakon posjete Aleksandra Vučića obavili deratizaciju ulica (VIDEO)
Prije 4h0
Ekonomija
LJUDI NISU SVJESNI DA SVIJETU PRIJETI NOVA VELIKA KRIZA: "Bit će kao srčani udar"
Prije 4h0
Vijesti
ŠTA JE OTKRIO PUT U NEW YORK: "Željka Cvijanović kao Biljana Plavšić"
Prije 5h0
Sport
CRNOGORSKI NAVIJAČI NA MAKSIMIR DONIJELI TRANSPARENT: "Oprosti nam, Dubrovniče"
Prije 5h0
Regija
PODIVLJALI REŽIMSKI BATINAŠI NEMAJU GRANICA: Vučićevci prebili poznatu osobu, pogledajte šta su mu napravili (VIDEO)
07. Sep. 20250
Regija
RUSKI MEDIJ KALKULIŠE S IMENOM: Evo koga je Vučić sa sobom vodio u Peking kao svog budućeg nasljednika
07. Sep. 20250
Regija
U PONEDJELJAK ĆE SVE STATI: Najavljeni novi veliki protesti u Beogradu, prva tačka je Vlada Srbije, a potom...
07. Sep. 20250
Regija
PANIKA U BEOGRADU: "Ovaj sporazum Slovenije i Hrvatske je protiv interesa srpskog naroda!"
Prije 23h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.