Društvo
"SB" O SPORTSKOM DRŽAVNOM UDARU: Emir Hadžihafizbegović poručuje Vici Zeljkoviću i ostalim - "Imate ispred sebe 10 dana da se izvinite, u protivnom 'iznijećemo' vas iz..."
Prije 17h
Bh. glumac Emir Hadžihafizbegović oglasio se povodom morbidnog grafita upućenog prvom teniseru svijeta Novaku Đokoviću.
Društvo
26. Jun. 2020 26. Jun. 2020
0
Grafit je jučer osvanuo u Splitu, a napisan je nakon što je objavljeno da je Đoković, idejni tvorac Adria Toura, zaražen koronavirusom.
"Da umreš od nje to nam je želja, pozdrav iz Splita da Bog da krepa. Đokoviću, umri", pisalo je na jednom zidu u Splitu, koji je tokom dana prekrečen.
"Gledam i čitam ovaj idiotski grafit upućen Đokoviću s nekog splitskog zida. Pa je** te, zar mi stvarno moramo davati regionalnu pažnju nekom narkomančini, kretenu i nerealiziranoj budali koja treba sad biti paradigma cijelog jednog grada, kakav je divni i fenomenalni Split", napisao je Hadžihafizbegović na Twitteru.
GLEDAM I CITAM OVAJ IDIOTSKI GRAFIT UPUCEN DZOKOVICU SA NEKOG SPLITSKOG ZIDA. PA JEBOTE ZAR MI STVARNO TREBA DA DAJEMO REGIONALNU PAZNJU NEKOM NARKOMANCANI I KRETENU NEREALIZIRANOJ BUDALI KOJA TREBA SAD BITI PARADIGMA CIJELOG JEDNOG GRADA KAKAV JE DIVNI I FENOMENALNI SPLIT.
— Emir Hadzihafizbegovic (@EmirHadzihafizb) June 25, 2020
Društvo
"SB" O SPORTSKOM DRŽAVNOM UDARU: Emir Hadžihafizbegović poručuje Vici Zeljkoviću i ostalim - "Imate ispred sebe 10 dana da se izvinite, u protivnom 'iznijećemo' vas iz..."
Prije 17h
Estrada
"TRAŽILI STE RAT, DOBIT ĆETE GA...": Oštra reakcija Emira Hadžihafizbegovića...
04. Nov. 20254
Društvo
EMIR HADŽIHAFIZBEGOVIĆ DAN NAKON ISPRAĆAJA VELIKANA NARODNE MUZIKE: "12 sati poslije tvoje dženaze, ljepoto naša..."
14. Okt. 20250
Vijesti
EMIR HADŽIHAFIZBEGOVIĆ O NAŠEM PJEVAČU: "Halid je bio personifikacija i Bosne i bivše Jugoslavije"
13. Okt. 20250
Politika
EVROPSKA UNIJA TERGETIRALA SNSD: Željka i Milorad označeni su kao krivci u dokumentu Evropske komisije; Rusija se spominje čak 20 puta
Prije 2h0
Vijesti
POTRESNA ISKUSTVA IZ DOMA PENZIONERA PRIJE POŽARA: Uslovi su bili užasni, nisu im čistili sobe
Prije 3h0
Sport
ČEMU OVO VODI: Dodikov sestrić Vico Zeljković posljednjom odlukom pokazao da je apsolutni vladar BH. FUDBALA, sada je u Banja Luku prebacio...
Prije 3h0
Svijet
DONALD TRUMP IMA NOVU "LJUBAVNICU": "Zavela" ga je jedna od najmoćnijih žena Evrope
Prije 3h0
Društvo
POTVRĐENO PISANJE "SLOBODNE BOSNE": Direktorica Pete gimnazije dala ostavku, ministarstvo najavilo "sistemsko rješavanje" problema!
03. Nov. 20250
Društvo
DVA PISMA PUTUJU OD SHMIDTA DO UN-a: "Ublažavanje zabrane raspolaganja državnom imovinom vodi u pravni haos"
03. Nov. 20251
Društvo
"SB" O SPORTSKOM DRŽAVNOM UDARU: Emir Hadžihafizbegović poručuje Vici Zeljkoviću i ostalim - "Imate ispred sebe 10 dana da se izvinite, u protivnom 'iznijećemo' vas iz..."
Prije 17h
Društvo
NIJE GA OKLEVETAO: Srđan Puhalo izgubio sudski spor protiv Emira Suljagića
Prije 9h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.