DODIK ODGOVORIO KOMŠIĆU: "On ne vodi poslove u RS-u"

Član Predsjedništva BiH Milorad Dodik izjavio je večeras da migranti neće ostati u RS-u i da Oružane snage BiH ne mogu na granicu sa Srbijom.

  • Politika

  • 20. Avg. 2020  

  • 2

- Oružane snage BiH ne mogu na granicu sa Srbijom, Srbija je naša matična zemlja. Srbi kao narod što se tiče Srbije imaju sasvim jasne emocije i odnos u tom pogledu - rekao je Dodik.

Reagujući na izjavu  člana Predsjedništva Željka Komšića "da migranti ostaju u RS-u dok se ne angažuju Oružane snage BiH na granici sa Srbijom", Dodik je za ATV rekao da Komšić ne vodi poslove u RS-u.

- Što se tiče RS-a, Komšić ne vodi poslove u RS-u i vidjeće da neće - poručio je Dodik.

Dodik je ranije danas izjavio i da RS neće poštovati odluku vlasti Unsko-sanskog kantona /USK/ o zabrani prevoza migranata u ovaj kanton.

- Migranti koji prolaze kroz teritoriju RS-a biće dovezeni do krajnje tačke /na granicu sa USK/ i tu će im biti rečeno da im je tamo put - rekao je Dodik.

(Vijesti.ba / RTRS)

Komentari - Ukupno 2

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...