DA NIJE MALO POPIO: Gradonačelnik Bijeljine “sahranio” građane, zahvalio i "svešteniKima" (VIDEO)

Gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić obratio se prije nekoliko dana građanima i sveštenstvu, koji su se okupili na gradskom Trgu, i u govoru posvećenom okupljenima, omaklo mu se: "Bog da im dušu prosti."

  • Mini market

  • 30. Okt. 2020  30. Okt. 2020

  • 0

Društvenim mrežama kruži video od prije nekoliko dana, na kojem se gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić obraća okupljenom narodu i sveštenstvu. Video je izazvao brojne kritike, ali i šale na račun Mićića, koji tokom govora “zapliće jezikom”, miješa slova i poručuje građanima: ”Bog da vam dušu prosti.”

“Želim da se zaista zahvalim svima danas koji su došli, sveštenstvu, vladici, svim svešteniKima. Građanima koji su došli i pored zabrane okupljanja koje su imali, došli da obilježe današnji dan i želim da im bude vječna pamet i Bog da im dušu prosti”, izjavio je Mićić.

(BN TV/Nova S)       

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...