SENAD ANTE-PORTAL
SENAD AVDIĆ O 1. I 2. MARTU 1992.: Kad sam u 3 ujutro nazvao Nijaza Durakovića da mu kažem da zgradu CK napadaju četnici i pitam gdje drži oružje, on odgovara: "Kakvi, bolan, četnici, đe to ločeš?!"
02. Mar. 202122
Uđite u novogodišnju noć u dobrom raspoloženju, „Slobodna Bosna“ i režiser Nedžad Begović poklanjaju vam tri minute dobre zabave.
Vijesti
31. Dec. 2020 31. Dec. 2020
5
- Došla mi pjesma. Sama. I pošto mi je život namjestio da promišljam i casting i dokumentarizam, onda sam skontao da je Senad taj casting. Nekad, u mladosti, imali smo zajedničkih derneka i zapamtio sam kako "umire" nad pjesmom koja mu se dopada. On ne pjeva iz velike pjevačke vještine nego iz X-fatora kojeg u sebi nosi. Senad nosi u sebi i Tomu i Sinana.
Baš sam se obradovao kad je rekao: „Hoću.“ Maloprije mi je poslao video i ja ću s ovim videom ući u 2021., a već sam cugnuo jednu čašu da nazdravim pjesmi. Čaroliju je harmonikom pogurao Adis Sirbubalo.
Ukrali smo životu tri minute, nadam se na dobar način. Hajd, sretno svima – rekao je za „Slobodnu Bosnu“ režiser Nedžad Begović.
Pogledajte video.
SENAD ANTE-PORTAL
SENAD AVDIĆ O 1. I 2. MARTU 1992.: Kad sam u 3 ujutro nazvao Nijaza Durakovića da mu kažem da zgradu CK napadaju četnici i pitam gdje drži oružje, on odgovara: "Kakvi, bolan, četnici, đe to ločeš?!"
02. Mar. 202122
SENAD ANTE-PORTAL
SENAD AVDIĆ O 1. MARTU 1992. GODINE (I): Šta (mi) se dešavalo u "istorijskoj" ili "idiotskoj noći" u kojoj je BiH dobila suverenost, ali i generalnu probu nadolazećeg rata?!
01. Mar. 202111
SENAD ANTE-PORTAL
DASVU ĐIPO, CIK-u ĐIDO: Čović je, poput Miloševića svojedobno, najavio suđenja (CIK-u) za izbornu krađu; Problem je što se o tome ne pitaju ni on, ni Dodik, ni Radončić, nego Sud BiH!
19. Jan. 20215
SENAD ANTE-PORTAL
FAHRUDIN RADONČIĆ, NE D'O BOG VEĆEG ZLA: Kako se lider SBB-a podvalama, spletkama, nasiljem protiv "SB-a" dodvoravao Izetbegovićima, a danas ne štedi čak ni "prijatelja Aliju"?!
09. Jan. 20219
Regija
VRIJEDNA ISPORUKA ZA SRBIJU: VUČIĆ dočekao kontingent od pola miliona kineskih vakcina, ugovoreno još...
Prije 5h0
Društvo
AKO STE SE PITALI KAKO AGENCIJA ZA LIJEKOVE BiH ODOBRAVA VAKCINE PROTIV KORONAVIRUSA: "Kontrola vakcina obavlja se na osnovu laboratorijskog ispitivanja parametara kvaliteta..."
Prije 5h0
Hronika
VLADIKA NIKODIM IMA KORONU: Smješten u KBC “Dragiša Mišović”...
Prije 5h0
Sport
ODLIČAN USPJEH NAŠEG BACAČA KUGLE: Mesud Pezer, na takmičenju u Poljskoj, osvojio...
Prije 6h0
Vijesti
METEOROLOG NEDIM SLADIĆ NAJAVLJUJE PREOKRET: "Od pravog proljeća nas dijeli pet faktora..."
03. Mar. 20210
Vijesti
PIŠI PROPALO: Čović se uzalud nadao izmjenama Izbornog zakona, Izetbegović došao do novih načina kako do cilja
Prije 20h4
Vijesti
„SB“ NA LICU MJESTA; SITUACIJA JE KRITIČNA: Hitan sastanak Vlade Federacije BiH, NAJAVLJENO ZAKLJUČAVANJE
Prije 18h0
Vijesti
AVDO AVDIĆ OTKRIVA: Dramatično u regionu, PRETRESI U SLOVENIJI, HRVATSKOJ i BiH; Svi putevi vode do Roka Snežiča
03. Mar. 20214
trenutak ...
Komentari - Ukupno 5
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.