MIRE, VELEMAJSTOR FUDBALA: Pjanić je promašio penal, ali za ove majstorije mu je i Koeman skinuo kapu (VIDEO)

Miralem Pjanić se nakon nekoliko utakmica pauze našao u ulozi startera u meču Kupa kralja protiv Cornelle.

• 22. Jan. 2021  22. Jan. 2021

• 0

Fudbaleri Barcelone tek su nakon produžetaka pobijedili trećeligaša Cornellu (2:0) u meču šesnaestine finala Kupa kralja.

Pjanić je u finišu prvog poluvremena promašio penal i nema dilema da će biti kritika na njegov račun poslije susreta.

Ipak, o koliko inteligentnom fudbaleru se radi, bh. veznjak pokazao je u 56. minuti, kada je genijalno izveo jedan prekid.

Pjanić je uz dosta osjećaja izbacio cijelu protivničku odbranu i poslao loptu ka Antoineua Griezmannu, koji je upropastio fantastičnu šansu.

Nakon ovih majstorija, sad je i treneru Koemanu jasno kakvog je igrača držao na klupi.