Vijesti
PROLJEĆE U JANUARU: U Neumu danas izmjereno 17 stepeni
24. Jan. 20250
Zbog promocije Neuma kao turističke destinacije, u aprilu će neumski hotelijeri posjetiti Beograd i Novi Sad te se susresti s kolegama iz tih gradova i prezentirati ponudu Neuma.
Ekonomija
16. Mar. 2021 17. Mar. 2021
0
Vodstvo Neuma, jedine bosanskohercegovačke općine na Jadranu, pozvalo je srbijanske goste da odaberu tu destinaciju za ljetovanje jer su i lani spasili turističku sezonu kada je prijelaz granice s Hrvatskom zbog koronavirusa bio otežan za državljane obje države Srbije i BiH.
Kako su u utorak saopštili iz Neuma, načelnik Dragan Jurković sastao se u Beogradu s gradonačelnikom Zoranom Radojčićem s kojim je razgovarao o dolasku beogradskih turista u Neum.
“Velik broj turista u Neumu prošle godine bio je upravo iz Beograda i bilo bi dobro da se taj broj u budućnosti i poveća, u skladu s našim kapacitetima”, naveli su iz općine.
Zbog promocije Neuma kao turističke destinacije, u aprilu će neumski hotelijeri posjetiti Beograd i Novi Sad te se susresti s kolegama iz tih gradova i prezentirati ponudu Neuma.
Iz Općine Neum nadaju se da je ovo tek prvi u nizu posjeta koja će pridonijeti boljoj međusobnoj suradnji.
Kada su se državljani Srbije i BiH prošle godine suočili s problemom prijelaza granice s Hrvatskom kao mjerom zaštite od širenja koronavirusa, veliki broj srbijanskih i turista iz BiH ljetovao je u Neumu čime je spašena turistička sezon
Vijesti
PROLJEĆE U JANUARU: U Neumu danas izmjereno 17 stepeni
24. Jan. 20250
Hronika
NESTAO PRIJE TRI DANA: Tijelo ronioca pronađeno u moru kod Neuma
27. Dec. 20240
Ekonomija
ŠTA SE DOGAĐA U NEUMU: Kupači na plažama, turisti na ulicama, načelnik se nada...
07. Nov. 20240
Hronika
UŽAS U NEUMU: Pred policijom progutao drogu, pa završio na hitnoj...
16. Sep. 20240
Vijesti
NIHAD UK NAKON UBISTVA NOVINARKE U SARAJEVU: "Kroz institucije, obrazovanje i sistem podići svijest"
Prije 17 min0
Vijesti
PREKASNO UPALJENA PAMET: Semafori ugašeni tek nakon dana haosa na putu prema Mostaru
Prije 24 min0
Regija
SPREMITE SE ZA PROMJENE: Europska zemlja upozorila svoje građane da od 1. juna stupaju nova pravila u Hrvatskoj
Prije 33 min0
Regija
POBRATIMSTVO ZLOČINACA U (SRPSKOM) SVETU: Šešelj umislio šta se sprema u Haagu zločincu Mladiću
Prije 50 min0
Ekonomija
CRNO NAM SE PIŠE: Građani Bosne i Hercegovine iduće godine suočit će se sa...
30. Apr. 20260
Ekonomija
MEGA INVESTICIJA U BIH: Sprema se energetski projekt od 1,2 milijarde eura, evo koja lokacija je izabrana
29. Apr. 20260
Ekonomija
ZAŠTO ŠUTI NERMIN NIKŠIĆ: Poruka iz Mostara uzburkala javnost, hoće li iko odgovarati...
01. Maj 20261
Ekonomija
IZ LOŠEGA U GORE: Novi skok cijena nafte, na pumpama u Bosni i Hercegovini očekuje se...
01. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.