Regija
KRIVOKAPIĆ ZABRINUT: "Tražili su da sarađujem sa DPS-om. Dva velika igrača. Jedan iz Evropske unije…”
27. Apr. 20250
Predsjednik Vlade Crne Gore napisao je da "je, nakon večerašnjeg sastanka koji je održan s liderima parlamentarne većine i širenja lažnih infomacija, dužan da obavijesti javnost da se nikada nije tajno sastao sa predsjednikom države Milom Đukanovićem“.
Regija
12. Apr. 2021 13. Apr. 2021
1
Pojedini mediji objavili su da se premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić danas tajno sastao sa predsjednikom Crne Gore Milom Đukanovićem. Susret se, navodno, dogodio danas tokom dana, prije nego što je Krivokapić došao na unaprijed dogovoren sastanak sa liderima parlamentarne većine. Međutim, Krivokapić je na svom Twitter nalogu to demantovao.
Naime, na pomenutoj društvenoj mreži predsjednik Vlade Crne Gore napisao je „da je nakon večerasnjeg sastanka koji je održan sa liderima parlamentarne većine i širenja lažnih infomacija dužan da obavijesti javnost da se nikada nije tajno sastao sa predsjednikom države Milom Đukanovićem“.
„Sa njim se ne sastajem zato što volim, već zbog toga što je to moja zakonska obaveza kao Premijera“, napisao je Krivokapić pa dodao:
„U vili Gorica je danas održan pripremni sastanak za sljedeću sjednicu Savjeta za odbranu i bezbjednost – zakazane za petak, 16. april 2021. u 13 h – kome su prisustvovali predsjednik Crne Gore Milo Đukanović, predsjednik Skupštine Crne Gore Aleksa Bečić… ministarka odbrane Olivera Injac i ja, a povodom rješavanja aktuelnih pitanja u vezi sa Ministarstvom odbrane i Vojske Crne Gore. Da, napustio sam sastanak zato što ne dozvoljavam podmetanje i neistine. Dosta je bilo širenja laži radi sticanja jeftinih političkih poena“ napisao je on na Twitteru.
(1/5) Nakon večerasnjeg sastanka koji je održan sa liderima parlamentarne većine i širenja lažnih infomacija dužan sam da obavijestim javnost o sljedećem:
— Zdravko Krivokapić (@profKrivokapic) April 12, 2021
Podsjetimo, glavna tema sastanka trebalo je da bude kako da se prevaziđe kriza vlasti nakon što je premijer zatražio smjenu ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava Vladimira Leposavića.
Regija
KRIVOKAPIĆ ZABRINUT: "Tražili su da sarađujem sa DPS-om. Dva velika igrača. Jedan iz Evropske unije…”
27. Apr. 20250
Regija
BIVŠI PREMIJER CRNE GORE OTKRIVA: "Ljubo Milović bio zadužen za nadzor Belivuka, Abazović je od mene krio..."
22. Apr. 20240
Regija
OGLASIO SE ZDRAVKO KRIVOKAPIĆ: "Taktiku 'raspameti i svakoga prevari' osmislio Dritan Abazović"
04. Nov. 20230
Regija
BIVŠI PREMIJER CRNE GORE: "Profilisan sam kao čovjek koji će žrtvovati državnički čin da bi potpisao neustavan Temeljni ugovor" (VIDEO)
02. Maj 20230
HiTec
TAD, KAD WINDOWS 10 ODE U ZASLUŽENU PENZIJU: Upravo ovo korisnici mogu učiniti da ostanu sigurni
Prije 18 min0
Hronika
DRAMA NA "LETU UŽASA": Nevjerovatan pokušaj pijanog putnika, plač, napadi panike i masovna tučnjava
Prije 23 min0
Regija
IZA KULISA SMJENE KOMANDANTA NAJELITNIJE JEDINICE U SRBIJI: "Tašti Vučić mu jednu stvar nikad nije oprostio!"
Prije 30 min0
Kultura
ABBAS JE CAR: Dokumentarac koji je potpuno promijenio način razmišljanja velikog reditelja Martina Scorsesea
Prije 37 min0
Regija
PODIVLJALI REŽIMSKI BATINAŠI NEMAJU GRANICA: Vučićevci prebili poznatu osobu, pogledajte šta su mu napravili (VIDEO)
07. Sep. 20250
Regija
RUSKI MEDIJ KALKULIŠE S IMENOM: Evo koga je Vučić sa sobom vodio u Peking kao svog budućeg nasljednika
07. Sep. 20250
Regija
U PONEDJELJAK ĆE SVE STATI: Najavljeni novi veliki protesti u Beogradu, prva tačka je Vlada Srbije, a potom...
07. Sep. 20250
Regija
PANIKA U BEOGRADU: "Ovaj sporazum Slovenije i Hrvatske je protiv interesa srpskog naroda!"
Prije 18h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.