Hronika
OVO JE MLADIĆ IZ SANDŽAKA KOJI JE POGINUO U ULCINJU: Stradao pred očima rođenog brata - Osumnjičeni vozio DROGIRAN i izazvao nesreću
Prije 2h0
"...Dodik imao operaciju vilice."
Politika
30. Jul. 2021 30. Jul. 2021
0
Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Lukač izjavio je danas u Banjoj Luci da je priča o sukobu između njega i lidera SNSD-a Milorada Dodika špekulacija, prenosi Srna.
“Opozicija već godinama pokušava da pravi sukob između Dodika i mene, vjerovatno znaju zašto im smetam ja, a zašto Dodik i zašto bi voljeli da postoji sukob između nas. Ništa takvo ne postoji, nije se dešavalo niti će se dešavati”, rekao je Lukač novinarima u Banjoj Luci.
Lukač je naglasio da ima svoj odnos prema Dodiku i kao čovjeku i kao predsjedniku stranke te da mu ni u jednom trenutku nije palo na pamet da se fizički obračunava s njim niti je kad bilo razloga za to.
“Ljudi koriste za dnevnu politiku čak i situaciju kada čovjek ima zdravstveni problem, jer svi znaju da je Dodik imao operaciju vilice. Ima situacija u kojima imamo različita mišljenja, ali uvijek donesemo zajednički zaključak koji je u najboljem interesu građana Republike Srpske”, istaknuo je Lukač.
Na pitanje da li je priča o koncentracionoj Vladi Dodikov pokušaj da ga smijeni sa mjesta ministra unutrašnjih poslova, Lukač je upitao zašto bi Dodik rušio postojeću Vladu i pravio neku koncentracionu samo da bi njega “izgurao”.
“On to može da uradi kada hoće, jer sam došao u Vladu i preuzeo Ministarstvo unutrašnjih poslova na njegov poziv i kada on kaže da ja više nisam potreban ovdje, ja ću otići iz MUP-a, to je najmanji problem. Nema potrebe da on izmišlja bilo kakve konstrukcije da bi se mene riješio, kao što to opozicija pokušava da predstavi”, poručio je Lukač.
Hronika
OVO JE MLADIĆ IZ SANDŽAKA KOJI JE POGINUO U ULCINJU: Stradao pred očima rođenog brata - Osumnjičeni vozio DROGIRAN i izazvao nesreću
Prije 2h0
Rat u zalivu
PLANIRAN VELIKI KOPNENI NAPAD NA IRAN: Pezeškijan otkrio ulogu Pakistana i Avganistana - "Plan neprijatelja je propao"
Prije 2h0
Društvo
ODLAZAK DOAJENA BH. NOVINARSTVA: Preminuo nagrađivani novinar i publicista Hajdar Arifagić
Prije 2h0
Sport
IZLJEV MRŽNJE, ŠOVINIZMA I PRIMITIVIZMA: Navijači Crvene zvezde koreografijom slavili Ratka Mladića, a pazite kako su Zelenskog nazvali
Prije 3h0
Politika
BARONESA ARMINKA HELIĆ O UVOĐENJU NOVIH SANKCIJA DODIKU: „To je trebalo odavno učiniti. Ovo je kontinuirana kampanja s ciljem zastrašivanja..."
Prije 20h0
Politika
DRAMA U WASHINGTONU: Kongresmeni traže vraćanje Milorada Dodika na "crnu listu", ali ni to nije sve...
07. Avg. 20261
Politika
MOJ MILANE, POBRATIME MIO: Željka Cvijanović „Oluju“ naziva „zločinačkom“, ali ne spominje glavnog krivca za egzodus Srba iz Hrvatske...
06. Avg. 20261
Politika
ŠEMSUDIN MEHMEDOVIĆ ZA „SB“: "Politika HDZ-a zasniva se na principu uzmi ono što ti odgovara, a sve ostalo proglasi napadom na svoj narod..."
Prije 13h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.