Politika
MIRKO ŠAROVIĆ U DODIKOVOM NAJJAČEM UPORIŠTU: "RS gradimo u Banja Luci, a u Sarajevu..."
24. Sep. 20221
...stoji iza ranjavanja.
Mini market
07. Sep. 2021 07. Sep. 2021
0
Miladin Stanić, šef poslaničkog kluba SDS-a u NSRS za Oslobođenje je govorio o istrazi u vezi sa njegovim ranjavanjem u juli.
Kaže da vjeruje u institucije i da je sve kao na tacni i da se sve vidi.
I dalje vjeruje da je napad bio politički motivisan, te da iza njega stoji SNSD.
-Dovešću svjedoke koji će potvrditi da je tako. Rođake, komšije, policiju, inspektore. Čovjek je otvoreno govorio da mi može raditi šta hoće zato što su njegovi na vlasti, kazao je Stanić.
Kako bi se ponašao da on dođe na vlast opisao je jednom anegdotom iz svog života.
- Prije svega, ja sam vjernik, ali toliko sam i “sujevjernik”. Otac je meni i bratu na početku rata rekao: Ne dirajte nevinog i ne dirajte drugog ako hoćete da preživite. I samo tako se preživi. Moj cilj je bolja Republika Srpska. Moj cilj je da mi djeca rastu ovdje i da rade ovdje. A kako stvari stoje - neće rasti ovdje. A znate li da moja djeca rade za strane firme? Rade. Imaju veću platu nego predsjednik Vlade RS-a, kazao je Stanić.
(Cijeli intervju u današnjem izdanju Oslobođenja)
Politika
MIRKO ŠAROVIĆ U DODIKOVOM NAJJAČEM UPORIŠTU: "RS gradimo u Banja Luci, a u Sarajevu..."
24. Sep. 20221
Politika
MILADIN STANIĆ U NEVJERICI: "Dodik je 2018. godine navodno poveo reprezentaciju koja će srbovati i zbog kojih će Sarajevo pasti"
07. Jun. 20220
Politika
"AKO NEKOME VJERUJEMO TO SU VUČIĆ I BRNABIĆ": SDS i PDP traže posebnu sjednicu NSRS zbog sankcija Rusiji (VIDEO)
20. Maj 20221
Ekonomija
MILADIN STANIĆ TRAŽI PLAVI DIZEL: "Ne oru poljoprivrednici autoputeve, već njive"
18. Feb. 20220
Auto
LUKSUZ KOJI VAS NA AUTOCESTAMA U HRVATSKOJ MOŽE KOŠTATI 260 EURA:: Ovo su najčešće greške
Prije 1h0
Kultura
SYLVESTER STALLONE PRIZNAO KOJI JE NAJBOLJI AKCIONI FILM KOJI JE SNIMIO: "Bio sam jako zadovoljan i iskreno sam mislio..."
Prije 2h0
Društvo
VELIKI USPJEH U16 VATERPOLO REPREZENTACIJE BiH U LJUBLJANI: Neum slavi bronzane momke
Prije 2h0
Estrada
MITAR MIRIĆ PROGOVORIO O KARIJERI I FINANSIJAMA: "Šaban i ja smo bili najskuplji"
Prije 2h0
Mini market
ZAŠTO JE PROPALA AL JAZEERA BALKANS: Katar tražio od Foče i Đođića da odstupe i da sačuvaju televiziju - ONI ODBILI. Nakon toga ukinut je program!
12. Jul. 20253
Mini market
NASTAVLJENA SRAMOTNA TRADICIJA: "E gospodo, s ovim žive Bošnjaci Srebrenice 11. jula, pošto se delegacije pod rotacijama..."
12. Jul. 20251
Mini market
VASKOVIĆ UZBURKAO DUHOVE: „Dodik rascijepio državu, jedan distrikt je Brčko, a drugi bi postao Sarajevo...“
Prije 19h0
Mini market
PROPUSTILI SMO SVE ŠANSE ZA PROMJENU SISTEMA: Spavajte mirno, Dejtona 2 neće biti
13. Jul. 20252
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.