Društvo
SLUČAJ "GDJE JE SARA" OTVORIO PANDORINU KUTIJU: Koga štiti sistem?
14. Apr. 20240
Obavijestili su javnost da će se javljati putem alternativnih email adresa i službenog FB naloga.
Vijesti
03. Okt. 2021 03. Okt. 2021
0
Server Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske je pod hakerskim napadom od 18:10. sati jučer, objavljeno je na zvaničnom Facebook profilu UKC RS.
“Obavještavamo predstavnike medija i javnosti da do daljnjeg Služba za informisanje UKC RS ne prima, niti može odgovarati sa službene e-mail adrese. Napadom su pogođene službene e-mail adrese saradnika za informisanje, sekretarica generalnog direktora i nekih članova Uprave”, navode iz UKC-a Republike Srpske.
“Obavijestićemo o svemu predstavnike Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske”, naglašavaju iz Službe za informisanje UKC RS.
Društvo
SLUČAJ "GDJE JE SARA" OTVORIO PANDORINU KUTIJU: Koga štiti sistem?
14. Apr. 20240
Hronika
HOROR U BANJOJ LUCI: Pacijent iz Laktaša se ubio skokom sa trećeg sprata zgrade UKC-a RS-a
12. Jun. 20221
Hronika
HOROR U BANJOJ LUCI: Pacijentica skočila sa zgrade UKC-a Republike Srpske, bila je...
04. Okt. 20210
Vijesti
JEDNO PITANJE ZA VLADU DŽAJIĆA: Da li se to sliježe tlo ispod UКC Republike Srpske?!
14. Avg. 20210
Hronika
"BRANIO RIJEČ OBIČNOG ČOVJEKA": Održana komemoracija zastupniku u NSRS, njegovoj supruzi i kćerki (10) koji su nastradali u stravičnoj saobraćajnoj nesreći
Prije 18 min0
Svijet
AMERIČKI MINISTAR ODBRANE OKRIVIO NEZADOVOLJNE RADNIKE ZA CURENJE INFORMACIJA: "Imam podršku predsjednika..."
Prije 23 min0
Politika
POČELA SJEDNICA DOMA NARODA - HOĆE LI KREŠIĆ U UO FTV-a: Odluka je na delegatima NES-a u Klubu Bošnjaka? (FOTO)
Prije 28 min0
Vijesti
SRAMAN PRITISAK IZ SRBIJE: "Trenutna situacija u BHANSA-i ugrožava sigurnost avionskog prometa u regiji!"
Prije 32 min0
Vijesti
NEČUVENO: Odlukom Vlade Federacije BiH penzioneri dobili povećanje, ali drastično manje...
Prije 5h0
Vijesti
APEL IZ FEDERALNE TELEVIZIJE: "Tražimo zaštitu od protivzakonitog političkog preuzimanja!"
20. Apr. 20250
Vijesti
POTPREDSJEDNICA SDA AIDA OBUĆA PREDLAŽE: "Sredstva UIO-a za RS preraspodijeliti za dug prema Viaductu”
Prije 19h0
Vijesti
UNUTRAŠNJI NEPRIJATELJI: Dodik na mukama, prijetnje Tegeltiji da će završiti kao Nešić
19. Apr. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.