Mini market
VULIN MU POLITIČKI UZOR, NEGIRA GENOCID: Ko je ministar iz RS-a kojeg je odlikovao Vučić?
17. Feb. 20260
On je naveo da će ozbiljno shvatiti Komšića kada bude mogao doći u bilo koju opštinu sa hrvatskom većinom u FBiH ili kada ga zvanično primi predsjednik Hrvatske kao predstavnika Hrvata iz BiH.
Regija
08. Nov. 2021 08. Nov. 2021
15
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin poručio je da ne sluša šta govori predstavnik Bošnjaka broj tri Željko Komšić.
Vulin je rekao da će uvijek pažljivo slušati šta govori predstavnik Bošnjaka broj jedan - Bakir Izetbegović i broj dva - Šefik Džaferović, ali ne i šta govori predstavnik Bošnjaka broj tri - Željko Komšić.
On je naveo da će ozbiljno shvatiti Komšića kada bude mogao doći u bilo koju opštinu sa hrvatskom većinom u FBiH ili kada ga zvanično primi predsjednik Hrvatske kao predstavnika Hrvata iz BiH.
"Kod Bošnjaka se dobro zna da nije bitno šta govori Komšić, već šta kaže lider SDA Izetbegović, rekao je Vulin nakon što je Komšić poslije sastanka sa zamjenikom pomoćnika američkog državnog sekretara Gabrijelom Eskobarom rekao da je "važno šta kaže predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, a ne šta priča Vulin", prenosi Tanjug.
Mini market
VULIN MU POLITIČKI UZOR, NEGIRA GENOCID: Ko je ministar iz RS-a kojeg je odlikovao Vučić?
17. Feb. 20260
Mini market
OGLASIO SE VULIN: „Gora od Thomponove dreke je tišina Schmidta i Federacije BiH“
14. Feb. 20260
Mini market
VULINOVA SKANDALOZNA ČESTITKA KARANU: „Želim da budete POSLJEDNJI predsjednik RS..."
09. Feb. 20261
Mini market
SKANDALOZNI ALEKSANDAR VULIN NE PRIZNAJE ODLUKE USTAVNOG SUDA BiH: "Ne čekajte neki sud u Sarajevu, Srbija i RS trebaju biti zajedno..."
24. Jan. 20261
Sport
"U SRED RAMAZANA, TRIBINA NAMAZANA": Pogledajte šta je navijače Željezničara dočekalo u Doboju
Prije 16 min0
Rat u zalivu
GAŠENJE INTERNETA U IRANU JE VAŽAN ALAT REŽIMA: Dostupan je samo odabranima
Prije 27 min0
Hronika
BIO NA INTERPOLOVOJ POTJERNICI: U Banja Luci uhapšen muškarac iz Beograda
Prije 34 min0
Rat u zalivu
LEGITIMNA META: Iran napao tanker povezan sa SAD-om u Perzijskom zaljevu i brod u Hormuškom moreuzu
Prije 37 min0
Regija
SKANDAL U CRNOJ GORI SADA JE JOŠ VEĆI: Procurili novi eksplicitni snimci Mirjane Pajković, da li su snimljeni u... (VIDEO)
Prije 11h0
Regija
PONOVO SE JAVIO IZRAELSKI AMBASADOR U HRVATSKOJ: Imamo značajne razloge za zabrinutost
06. Mar. 20260
Regija
PROFESOR ŽARKO PUHOVSKI: "Ovo je šizorfreno, Donald Trump je krenuo na Iran zbog..."
06. Mar. 20260
Regija
ALARM U TIRANI: Iran bi mogao napasti Albaniju!
04. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 15
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.