EVROPSKOM PRVENSTVU U FUTSALU BLIŽI SE KRAJU: Španija i Rusija u polufinalu

Španija je lako izašla na kraj sa Slovačkom. Slavili su 5:1. Već u prvom poluvremenu je bilo 3:0. Precizni su bili Melado, Lozano i Kampos. U nastavku su još jedan gol postigli Melado i Kampos, a počasni pogodak za Slovačku djelo je Serbina. Španija će za mesto u finalu igrati protiv branilaca titule Portugala.

• 01. Feb. 2022  01. Feb. 2022

• 0

Reprezentacije Španije i Rusije izborile su mjesto u polufinalu Evropskog prvenstva u futsalu u Holandiji.

Rusi su u četvrtfinalu slomili otpor Gruzije rezultatom 3:1. U prvom poluvremenu nije bilo golova. Nijazov je doveo Rusiju u vodstvo u 23, ali samo minut kasnije izjednačio je Petri. U 28. Čiskala je postigao gol za novu prednost Rusa, a isti igrač je postavio i konačan rezultat u posljednjem minutu.

Rusija će u polufinalu igrati protiv Ukrajine.