Sport
SVI NAGRAĐENI NA JEDNOM MJESTU: Ministarstvo civilnih poslova BiH izdvojilo 97.500 KM za najuspješnije sportiste
24. Jan. 20230
"Cilj je pomoći porodicama iz ratom poharane Ukrajine...", navedeno je na Twitteru.
Vijesti
09. Mar. 2022 09. Mar. 2022
4
Ministrica civilnih poslova Bosne i Hercegovine Ankica Gudeljević inicirala je olakšan ulazak i boravak ukrajinskih izbjeglica u našoj zemlji.
"Cilj je pomoći porodicama iz ratom poharane Ukrajine ukidanjem administrativnih zapreka za ulazak u BiH, stjecanje statusa izbjeglica, prava na zdravstvenu skrb, obrazovanje i drugo", navedeno je na Twitter stranici ministarstva.
Ministrica #ankicagudeljevic inicirala olakšan ulazak i boravak ukrajinskih izbjeglica u BiH. Cilj je pomoći obiteljima iz ratom poharane #Ukrajina ukidanjem administrativnih zapreka za ulazak u BiH, stjecanje statusa izbjeglica, prava na zdravstvenu skrb, obrazovanje i drugo.
— Ministarstvo civilnih poslova Bosne i Hercegovine (@civilniposlovi) March 9, 2022
Sport
SVI NAGRAĐENI NA JEDNOM MJESTU: Ministarstvo civilnih poslova BiH izdvojilo 97.500 KM za najuspješnije sportiste
24. Jan. 20230
Vijesti
MINISTRICA CIVILNIH POSLOVA BiH ANKICA GUDELJEVIĆ ODGOVORILA: Da li će građani ostati bez mogućnosti dobijanja pasoša?
24. Mar. 20220
Mini market
MINISTRICA GUDELJEVIĆ UPUTILA INICIJATIVU: "Ukrajinskim izbjeglicama olakšati ulazak i boravak u BiH"
15. Mar. 20222
Politika
JE LI OVO TRANSPARENTNO: HDZ-ovi ministri Grubeša i Gudeljević iz državne kase častili hrvatske medije
30. Jun. 20214
Regija
PANIKA U BEOGRADU ZBOG NOVE REGIONALNE INICIJATIVE: "Srbija je izopštena, to je bio samit 'Velike Albanije'!"
Prije 8 min0
Vijesti
ELMEDIN KONAKOVIĆ NAKON SASTANKA U ISTOČNOM SARAJEVU: "Politika kompromisa se isplati"
Prije 15 min0
Vijesti
VESKO DRLJAČA POJASNIO: "Predloženo da osobe za invaliditetom imaju naknadu od 700 KM, umjesto 403 KM"
Prije 20 min0
Vijesti
AZRA ZORNIĆ PRED SUTRAŠNJE PROTESTE ISPRED OHR-a: "Protesti nisu stranački, oni su nužni da bi spasili opstojnost BiH!"
Prije 32 min2
Vijesti
DRAMATIČNO UPOZORENJE ŽELJKA KOMŠIĆA: "Zadnjih nekoliko godina se promijenio pristup SAD-a, poslije Schmidta neće biti više visokih predstavnika..." (VIDEO)
28. Mar. 202350
Vijesti
HLADAN TUŠ IZ WASHINGTONA: Blinken se obratio direktno Dodiku - "Ti si na autoritarnom putu Vladimira Putina!"
Prije 21h7
Vijesti
UNUTAR MEĐUNARODNE ZAJEDNICE SVE VIŠE GUBE ŽIVCE: Osmorka se žestoko trese, Vlada Federacije BiH na čekanju, Nikšić spominje i....
Prije 21h15
Vijesti
"TUČA I HAOS U AMBASADI BiH U JORDANU"; BITANGA VRIJEĐAO, ŠKIPINA MU SKOČIO ZA VRAT: "Da sam ga želio udaviti, učinio bih to drugačije"
Prije 19h4
trenutak ...
Komentari - Ukupno 4
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.