Vijesti
UBICA IZ KISELJAKA JE MRTAV: Nakon stravičnog napada na porodicu, M.P. pronađen bez znakova života
Prije 21 min0
"Bitka" je danas samo nastavljena.
Mini market
13. Jun. 2022 13. Jun. 2022
0
Na društvenoj mreži Twitter danas je nastavljena rasprava između Radovana Kovačevića, savjetnika člana Predsjedništva BiH i lidera PDP-a Branisava Borenovića u vezi sa jučerašnjim sastankom u Briselu.
Kovačevič je tako odgovarajući Borenoviću na podijeljenu fotografiju dokumenta iz Brisela uz poruku predstavnicima vlasti da su “prevaranti” poručio da je “sitna varalica”.
“Nazivaš nekoga prevarantom, a kao sitna varalica dijeliš prvi dokument u kojem ne piše da je BiH sastavljena od dva entiteta i uspostavljena na osnovu Ustava BiH i DMS-a i u kojem nema fusnote za Ukrajinu. Mi smo štitili interese RS-a, ti tražio sitne poene. Od tebe je i to puno”, napisao je Kovačević.
Називаш некога преварантом, а као ситна варалица дијелиш први документ у којем не пише да је БиХ састављена од два ентитета и успостављена на основу Устава БиХ и ДМС и у којем нема фусноте за Украјину.
— Радован Ковачевић (@KovacevicRaso) June 13, 2022
Ми смо штитили интересе Српске, ти тражио ситне поене. Од тебе је и то пуно. https://t.co/bucA3xrTb6
(Banjaluka.net)
Vijesti
UBICA IZ KISELJAKA JE MRTAV: Nakon stravičnog napada na porodicu, M.P. pronađen bez znakova života
Prije 21 min0
Svijet
PAKAO NA OTVORENOM MORU: Izraelske snage napale humanitarne brodove Globalne flotile Sumud (VIDEO)
Prije 26 min0
Vijesti
NOVI DETALJI UŽASA U KISELJAKU: Ubio punicu, teško ranio suprugu, pa pucao sebi u glavu?
Prije 28 min0
Hronika
PRVE SNIMKE UHVAĆENOG UBICE: Pronađen je bez odjeće, po sebi je posipao...
Prije 28 min0
Mini market
DOSIJE „SLUŽBENI PUT“: Parlamentu BiH dostavljen detaljan izvještaj o Nešićevim putovanjima o trošku države
16. Maj 20261
Mini market
ŠTA JE SCHMIDT POKUŠAO SAKRITI: Visoki predstavnik dao intervju njemačkom novinaru, pa pokušao spriječiti objavu teksta
15. Maj 20260
Mini market
DANAS MU JE ZLO: Tvrtko Milović – od omiljenog Čovićevog urednika – do žestokog protivnika i kritičara tzv. „legitimnog predstavljanja“...
Prije 4h0
Mini market
SAVO MINIĆ REAGOVAO NA VANDALIZAM U SARAJEVU: "Šaranje po objektima i prosipanje crvene boje na radnje u srpskom vlasništvu..."
15. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.