Regija
U DALMACIJI IZMJERENO 40 STEPENI: U Splitu najtoplija noć otkad postoje mjerenja
11. Avg. 20250
"Klima nije radila tokom čitavog putovanja", žali se Nataša, koja ističe da je u tom trenutku u Beogradu bilu blizu oko 40 stepeni, a da je subjektivni osjećaj u vozu, po njenim navodima, bio skoro deset stepeni više nego napolju.
Regija
23. Jul. 2022 23. Jul. 2022
0
Srbija je već nekoliko dana pod udarom toplotnog talasa koji je pogodio Stari kontinent, a "pakleno" iskustvo osjetili su i putnici u vozu na relaciji Beograd - Bar.
Kako piše Nova.rs, putnici u vozu broj 433, broj kola 469, koji je krenuo jučer iz Beograda za Bar putovali su, kako tvrdi čitateljka Nataša, bez klime.
"Klima nije radila tokom čitavog putovanja", žali se Nataša, koja ističe da je u tom trenutku u Beogradu bilu blizu oko 40 stepeni, a da je subjektivni osjećaj u vozu, po njenim navodima, bio skoro deset stepeni više nego napolju.
"Pravo je čudo da nikom nije pozlilo. Bilo je mnogo male djece, a i starijih ljudi. Prozori nisu mogli da se otvore", opisuje svoje iskustvo putovanja ovim vozom Nataša, za koje kaže da je bilo "pakao".
To nije bio jedini problem sa kojim su se putnici suočili na ovom putovanju, Nataša navodi da je do problema došli i oko rezervacije sjedišta, jer su se prodavale karte sa i bez rezervacija, pa je došlo do rasprava oko mjesta za sjedenje.
"Karta bez rezervacije ne znači da putnik treba da stoji. Zašto onda ne zabrane ulazak bez rezervacije", pita se čitateljica.
Ona dodaje da je, pored paklenog vremena, mnogo ljudi moralo da stoji tokom putovanja, a sagovornici Nove.rs su na kraju policijaci ustupili mjesto.
"To je bilo putovanje iz pakla", ocjenjuje čitateljica.
Portal Nova.rs je poslala pitanja i kompaniji "Srbija voz", ali do objave teksta nismo dobili odgovore.
Regija
U DALMACIJI IZMJERENO 40 STEPENI: U Splitu najtoplija noć otkad postoje mjerenja
11. Avg. 20250
Evropa
KO TO MOŽE PODNIJETI: Ova evropska zemlja se priprema za intenzivan toplotni talas sa temperaturama do...
16. Jul. 20250
Evropa
TOPLOTNI TALAS U EVROPI: Zatvaraju se škole, hiljade evakuirane, u Italiji troje mrtvih
01. Jul. 20250
Vijesti
PADAJU TEMPERATURNI REKORDI: U Zenici danas izmjereno 41,3 stepena
12. Avg. 20240
Društvo
DETALJNO UPUTSTVO: Ambasada SAD u BiH pojasnila šta je sve potrebno za putovanje na Svjetsko prvenstvo
Prije 7 min0
Rat u zalivu
NETANYAHU DOBIO ŠTA JE HTIO: UN broji posljednje dane u Libanu
Prije 7 min0
Vijesti
NOVI GRANIČNI PRELAZ BOSANSKA GRADIŠKA OSTAJE ZATVOREN: Zijad Krnjić nije promijenio svoju odluku
Prije 14 min0
Vijesti
IMA LI KRAJA SKANDALIMA U AUTOCESTAMA FBiH: Autoceste FBiH platile softver od milion KM i za dionicu koja ne postoji?!
Prije 15 min0
Regija
JADRANKA KOSOR, BIVŠA PREMIJERKA HRVATSKE: „Bravo za otkazivanje Vučiću, nema on što tražiti ovdje...“
31. Mar. 20261
Regija
REDŽEPOVIĆ BEZ ZADRŠKE: "Vučić nastoji stvoriti atmosferu da se Hrvatska priprema napasti Srbiju. To ni pas s maslom ne bi pojeo"
01. Apr. 20261
Regija
VUČIĆ BRUTALNO ODGOVORIO MILANOVIĆU NAKON OTKAZIVANJA SUMMITA: "Ja mu nisam Plenković da se na meni iživljava, niti sam..."
30. Mar. 20260
Regija
KATAKLIZMIČNE SCENE NA BALKANU: Popularno ljetovalište guta narandžasta PRAŠINA... (VIDEO)
Prije 21h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.